Logo AgeVolt Slovakia s.r.o.

Manažér/Manažérka procesov a kvality

AgeVolt Slovakia s.r.o.

Jarošova, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac(Pri odmeňovaní starostlivo zvažujeme vašu odbornú kvalifikáciu a prax.)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do AgeVoltu hľadáme dynamického procesného manažéra/dynamickú procesnú manažérku na zlepšenie efektivity našich procesov. Medzi hlavné úlohy patrí hodnotenie efektívnosti zavedených procesov a ich vylepšovanie, aktualizácia dokumentov a vykonávanie auditov efektívnosti.

Budeš rozvíjať a udržiavať systém manažérstva kvality v súlade s požadovanými priemyselnými normami (vrátane ISO 9001/ISO 14001/ ISO 45001), akreditačnými požiadavkami a obchodnými požiadavkami v celej organizácii prostredníctvom existujúcich a nových postupov. Budeš regulovať, kontrolovať a zlepšovať kvalitu všetkých procesov v rámci AgeVoltu a našich produktov. Budeš vykonávať audit, aby si zabezpečil/a, že všetky nezhody zistené počas auditov budú efektívne opravené a nezávisle overené. V AgeVolte chceme mať kultúru neustáleho zlepšovania v rámci celej spoločnosti.

ZODPOVEDNOSTI
Stretnutia s manažérmi a diskutovanie cieľov.
Analýza efektívnosti existujúcich procesov.
Identifikácia oblastí zlepšenia.
Vytváranie a prezentovanie správ o zlepšovaní procesov.
Dohľad nad implementáciou nových procesov.
Aktualizácia postupov a zásad postupu.
Vykonávanie priebežnej analýzy procesov v súlade s predpismi.
Výkon a kontrola cyklu auditu vrátane riadenia rizík a riadenia efektívnosti operácií, finančnej spoľahlivosti a súladu so všetkými platnými smernicami a nariadeniami
Zodpovednosť za pravidelné (štvrťročné) vykazovanie údajov o množstve obalov, neobalového materiálu a elektrozariadení uvedených na trh.
Rozsah interného auditu a ročné plány, predkladanie správ z auditov

Ponúkame prácu v slovenskej, rýchlo rastúcej spoločnosti v oblasti elektromobility.
Sme kolegovia a super kolektív plný nadšených ľudí, podporujeme dobré nápady a aktivitu a pomáhame si navzájom.

Benefity stále dopĺňame, ale už teraz za môžeš tešiť na:
- flexibilný pracovný čas,
- charging day 1x za kvartál,
- 5 dní dovolenky navyše po prvom roku,
- letný dovolenkový benefit,
- multisport karta,
- lekcie anglického jazyka 2x týždenne,
- podporujeme vzdelávanie a rast,
- teambuildingy,
- služobný telefón,
- notebook...

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Bakalársky titul v odbore podnikový manažment, riadenie procesov a podobne.

Prax na pozícii/v oblasti

3+ ročná prax ako procesný manažér; 2 roky skúseností ako interný audítor(9001;14001;45001)

Počet rokov praxe

2

Schopnosť identifikovať priestor pre zlepšenie.
Pokročilá znalosť softvéru.
Vynikajúce analytické schopnosti a schopnosti riešiť problémy.
Schopnosť koordinovať projekty a viesť viacero tímov.
Výnimočné písomné a verbálne komunikačné schopnosti.
Schopnosť písať správy a postupy.
Pracovné skúsenosti ako interný audítor alebo hlavný audítor.
Preukázaná znalosť audítorských štandardov a postupov, zákonov, pravidiel a predpisov.
Zodpovednosť za pravidelné (štvrťročné) vykazovanie údajov organizácií zodpovednosti výrobcov o množstve obalov, neobalového materiálu a elektrozariadení uvedených na trh.

We are looking for new colleagues for AgeVolt!

If you already have enough of corporates and generic customer projects and you want to work on something that makes sense for the We are looking for new colleagues for AgeVolt!

If you already have enough of corporates and generic customer projects and you want to work on something that makes sense for the future of electromobility and especially for our planet, I would like to welcome you in team!

It is a comprehensive charging system that:

you can share with the public
provides an overview of the consumption of the entire building,
can be connected to the finance or occupancy management system,
can be used for marketing purposes,
you can include in business strategies,
you can connect to photovoltaics,
and much more…

More info: https://www.agevolt.com/en/news/

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Petra Štrbíková
Tel.: +421948936004
E-mail: poslať životopis
ID: 4382318  Dátum zverejnenia: 18.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac