Reagujte bez životopisu

Projektový manažér/ Projektová manažérka pre riadenie interných projektov

AgeVolt Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohoda
1 500 EUR/mesiacPri konečnej výške mzdy zvážime tvoju senioritu a iné kvalifikácie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme skúseného/nú projektového manažéra/projektovú manažérku s 3 a viacročnými praktickými skúsenosťami s riadením projektov.

Očakáva sa od teba dobrá úroveň vedomostí a skúseností s agilným vývojom systémov a princípmi projektového riadenia.

Budeš zodpovedať za projekty od začiatku až do úspešného konca.

Budeš hlavne:
-Koordinovať interné zdroje a tretie strany/predajcov pre bezchybnú realizáciu projektov
- Koordinovať tím a úlohy členov tímu
-Vypracovávať harmonogramy projektov, plány produktov a plán implementácie naprieč oddeleniami
-Vypracovávať podrobný plán projektu na sledovanie pokroku
-Vykonávať riadenie rizík pre ich minimalizáciu
-Vytvárať a udržiavať komplexnú projektovú dokumentáciu podľa potreby.
-Plánovať a monitorovať projekt od spustenia až po dodanie, v rámci očakávaných časových harmonogramov
-Zabezpečovať dostupnosť a alokáciu zdrojov
-Merať výkonnosť projektu pomocou vhodných systémov, nástrojov a techník
-Vytvárať a udržiavať vzťahy s tretími stranami
-Vypracovávať harmonogramy projektov, plány produktov a plány implementácie

Ponúkame prácu v slovenskej, rýchlo rastúcej spoločnosti v oblasti elektromobility.
Sme kolegovia a super kolektív plný nadšených ľudí, podporujeme dobré nápady a aktivitu a pomáhame si navzájom.

Benefity stále dopĺňame, ale už teraz za môžeš tešiť na:
-flexibilný pracovný čas,
- charging day 1x za kvartál,
- 5 dní dovolenky navyše po prvom roku,
- podporujeme vzdelávanie a rast,
- teambuildingy,
- služobný telefón,
- notebook...

Prosíme o zaslanie životopisu, prípadne tvojho portfólia.Ak máš zverejnený profil alebo portfólio na webe stačí aj link na ne. Prosíme o pochopenie, že budeme kontaktovať len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Bakalársky titul v odbore IT / informatika (výhoda, ale nevyžaduje sa)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Projektový manažment - Mierne pokročilý
Agilné metodiky - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Tri a viac rokov praktických skúseností s riadením projektov.

Počet rokov praxe

3

Motivovaný, pozitívny a dynamický človek.

-Implementácia IT projektov pomocou agilných metodík
-Agilný vývoj softvéru
-Riadenie projektov vo vývojovom prostredí
-Ovláda Microsoft Office 365 Suite vrátane nástrojov projektového manažmentu, MS Project.

-Schopnosť pracovať samostatne aj ako súčasť tímu
-Analytické myslenie
-Zmysel pre detail
-Sila pri definovaní a riešení problémov
-Silné komunikačné schopnosti
-Kritické myslenie

Sme AgeVolt, odborníci zo sveta elektromobility a hi-tech. Na svet sa pozeráme očami budúcich generácií, preto sú naše produkty inovatívne a originálne. Našou stratégiou je vytvárať technológie naviazané na ekonomický model, ktorý klientom prináša biznis a ich zákazníkom, zamestnancom, či blízkym, kvalitné služby pri nabíjaní elektromobilov. Vytvárame originálne riešenie elektronabíjania, nielen z hľadiska technického, ale aj ekonomického.

AgeVolt, different charging

Viac o nás: https://www.agevolt.com/sk/o-nas

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4241984  Dátum zverejnenia: 19.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac