Číšník/Servírka

AGENTÚRA TITTL s.r.o.

Miesto práce
Schweiz
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 - 4 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hledáme čašníka/servírku s praxí do Německa, Rakouska, Švýcarska a Itálie (Jižní Tyrolsko)

Co Vás čeká:

  • pracovní smlouva přímo se zaměstnavatelem
  • zajištěné ubytování i strava
  • regulovaná pracovní doba
  • sociální a zdravotní pojištění
  • nadstandardní platové ohodnocení
  • práce 5-6 dní v týdnu od 40 - 50 hodin týdně
  • práce sezonní nebo celoroční
  • trinkgelt, spropitné

Co Vám můžeme nabídnout:

  • plat od 2 500 EUR + prémie a spropitné v Rakousku a Itálii taky 13.,14. plat
  • strava a ubytování je zdarma (Rakousko a Itálie)
  • kompletní doplňkový servis nad rámec zprostředkování zaměstnání, právní servis,poradenství atd.
  • umíme zprostředkovat zaměstnání i pro páry
  • nástup možný ihned,nebo po domluvě i později, volné pozice v průběhu celého roku
  • 13. a 14. plat
  • sleva na Skipasy, Fittness a Wellness zdarma nebo se slevou
  • možnost nadčasů,taky nadpracování kvůli ježdění domů
  • asistence při dopravě na místo výkonu zaměstnání

Co od Vás očekáváme:

  • minimálně roční praxe v oboru na dané pozici
  • komunikativní němčina B1- B2
  • flexibilita a teritoriální nezávislost
  • bezúhonnost a nekonfliktnost
  • schopnost pracovat v týmu
  • ochota učit se novým věcem

V případě Vašeho zájmu zašlete prosím svůj životopis mailem v němčině (ve formátu word) + fotku tváře nebo volejte na číslo 00421 948 088 812.

Po zaslání životopisu budete ihned kontaktování agenturou.

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno