Kuchári v hoteli v Rakúsku - strava a ubytovanie zdarma - vhodné aj pre páry - bez poplatkov

Agentúra PRO-STAFF s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
16.6.2024
1 900 - 2 200 EUR/mesiacMzda je v čistom + strava a ubytovanie zdarma.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre horský hotel v Rakúskych Alpách (Sölden) hľadáme dvoch skúsených kuchárov - juniorov na letnú sezónu (16.6 - 8.9.2024) prípadne aj zimnú sezónu 2024/25.

Práca je vhodná aj pre skupinky a páry, keďže budú pracovať spoločne v tom istom hoteli a budú mať zabezpečené spoločné ubytovanie.

Náplň práce kuchára v nemčine:
​Gerne noch möglichst unverbrauchte Köche, die die ersten Jobs in Ihrem Leben hinter sich hatten. Wir kochen frisch und daher der Wunsch, dass sie mit Frischwaren auch umgehen wollen, Küche macht bei uns nur eigene Convience (Vorproduktion). Dieser Job ist nur etwas für Köche die wirklich noch kochen wollen. Voraussetzungen: Flexibilität in Arbeitszeiten und Aufgaben, Liebe zum Detail und trotzdem flott weg arbeiten können. Anleitung von einem Chefkoch der ebenfalls noch jung ist und in der Sternegastronomie gearbeitet hat. Männlich oder weiblich ist egal. In unserer Küche herrscht Ruhe und Konzentration auf die Arbeit (mitunter leise Musik). Alle Arbeitsschritte werden geplant und abgesprochen (kein Chaos-Cooking). Köche müssen auch probieren und bewerten können und dürfen. ​

• práca v horskom hoteli, v peknom prostredí v horách
• práce 8 hodín denne, 6 dní v týždni
• strava (plná penzia) a ubytovanie zdarma
• zdravotné a sociálne poistenie
• 13 a 14. plat podľa odpracovaných mesiacov
• sprostredkovanie práce je zdarma

Informácie o výberovom konaní

Ako získať prácu v Rakúsku:
• reaguj na tento inzerát a pošli nám svoje podrobný životopis v nemeckom jazyku
• absolvuj vstupný pohovor so zamestnávateľom
• ak si ťa vyberú, balíš kufre a ideš do Rakúska!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Horský hotel v Rakúských Alpách, v meste Sölden.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• potrebná dobrá znalosť nemčiny a aspoň základná znalosť angličtiny alebo naopak (dobrá angličtina a aspoň základy nemčiny)
• skúsenosti sú potrebné
• práca je na letnú sezónu (od 16.6.2024 do 8.9.2024) s možnosťou pokračovať aj v zime

Agentúra PRO-STAFF je personálna a pracovná agentúra, ktorá zabezpečuje personál resp. pracovné miesta pre svojich klientov. Zaoberá sa najmä sprostredkovaním práce v zahraničí. Špecializuje sa na ponuky práce pre animátorov a hotelový personál v zahraničí, a takisto organizuje školenia pre animátorov. Ponúka atraktívnu prácu v zahraničí v rôznych odvetviach najmä v oblasti cestovného ruchu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Cyril Černák
Tel.: +421905524996
E-mail: poslať životopis
ID: 4822004  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac