Animátor na Slovensku, Leto 2024 - strava a ubytovanie zdarma

Agentúra PRO-STAFF s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.7.2024
700 - 1 000 EUR/mesiacPlat je v čistom. Strava a ubytovanie je zdarma

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

SI PRIPRAVENÝ NA SLNKO, ZÁBAVU, NOVÝCH ĽUDÍ A KOPEC ZÁŽITKOV?

Dokonalé leto plné nezabudnuteľných zážitkov, spoznávania nových skvelých ľudí a objavovania nových miest Slovensku!

Chceš premeniť zábavu na svoju prácu? Rob to, čo ťa baví. Športuj, tancuj a stretávaj nových ľudí všade, kde ťa napadne.

Zisti, že nemáš žiadne hranice. Nikto učený z neba nespadol. Získaš dôveru v seba, naučíš sa pracovať v tíme a rozhodovať sa. Uvidíš, že dokážeš robiť veci, o ktorých by si predtým pochyboval.

Ľudia na prázdninách sú vždy na správnej vlne, čo znamená neustálu zábavu. Ty budeš ten, kto im pomôže prežiť nezabudnuteľné prázdniny!

TAK VITAJ VO SVETE ANIMÁCIÍ!

Úlohy animátora:

  • zapája sa do rôznych animačných oblastí vrátane detskej, športovej a večernej animácie,
  • organizuje športové turnaje a aktivity v priebehu dňa (aerobik, gymnastika, volejbal, stolný tenis, biliard, súťaže pre deti a dospelých),
  • organizuje program pre deti v rámci Mini Klubu, pri bazéne,
  • organizuje večernú animáciu pre deti a dospelých v spolupráci s ostatnými animátormi.

  • ubytovanie v hoteli, prípadne v apartmánoch v blízkosti hotela zdarma,
  • stravovanie zabezpečené priamo v rezorte zdarma,
  • práca v známych slovenských akvaparkových a hotelových rezortoch,
  • zlepšenie komunikačných zručností a sebaprezentácie,
  • nové kontakty,
  • možnosti spolupráce aj počas roka,
  • práca vhodná aj pre študentov.

Informácie o výberovom konaní

Ako na to:

*reaguj na tento inzerát
*napíš e-mail na [email protected] a my ti pošleme informácie o nábore animátorov
zúčastni sa náboru, ktorý budeme organizovať v dňoch 26.04.2024 v Bratislave a 27.04.2024 v Poprade
*ak ťa vyberieme, balíš kufre a ideš animovať do hotela alebo akvapark rezortu na Slovensku.

Minimálny vek - 18 rokov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Športové, zábavné a rekreačné činnosti

Známe hotelové a akvaparkové rezorty na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Niečo o tebe:

  • rád si v spoločnosti ľudí,
  • si tímový hráč,
  • máš rád nové skúsenosti,
  • si pripravený učiť sa a baviť sa.

Agentúra PRO-STAFF je personálna a pracovná agentúra, ktorá zabezpečuje personál resp. pracovné miesta pre svojich klientov. Zaoberá sa najmä sprostredkovaním práce v zahraničí. Špecializuje sa na ponuky práce pre animátorov a hotelový personál v zahraničí, a takisto organizuje školenia pre animátorov. Ponúka atraktívnu prácu v zahraničí v rôznych odvetviach najmä v oblasti cestovného ruchu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Cyril Černák
Tel.: +421905524996
E-mail: poslať životopis
ID: 4805785  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac