Čašníci, barmani v Španielsku - strava a ubytovanie zabezpečené, vhodné pre páry a študentov

Agentúra PRO-STAFF s.r.o.

Miesto práce
Španielsko
Termín nástupu
jún alebo júl 2024
1 336 EUR/mesiacplat je v čistom + strava a ubytovanie v rezorte zabezpečené za 210 € mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš rád leto, slnko, pláže a kontakt s ľuďmi? Ak áno, ponúkame ti jedinečnú príležitosť stráviť leto 2024 prácou na slnečnom pobreží Španielska.

Pre nášho španielskeho partnera hľadáme čašníkov, barmanov a iných zamestnancov na prácu v 4-hviezdičkovom kemping rezorte na východnom pobreží Španielska pri meste Tarragona.

Absolvuj online pohovor so zamestnávateľom 18.4.2024 v aplikácii Zoom a získaj prácu v Španielsku na rok 2024.

Práca je vhodná aj pre študentov, skupinky a páry, ktorých vieme umiestniť spolu a zabezpečiť spoločné ubytovanie.

• zmluva na plný úväzok (práca 6 dní v týždni, 8 hodín denne)
• plat 1336 € v čistom mesačne
• stravovanie a ubytovanie v rezorte zabezpečené za 210 € mesačne
• zdravotné a sociálne poistenie
• práca v medzinárodnom tíme v peknom prostredí pri mori
• nové kontakty
• zlepšenie jazykových znalostí
• asistenčné služby našej agentúry pri práci v zahraničí
• práca vhodná aj pre študentov, minimálne na 1 mesiac počas leta
• maximálne trvanie zmluvy od 15.6 do 15.10.2024
• minimálne trvanie zmluvy od 15.7 do 25.8.2024

Informácie o výberovom konaní

Ako získať prácu v Španielsku:
• reaguj na tento inzerát
• zaregistruj sa v našej databáze na www.prostaff.sk
• absolvuj online pohovor cez aplikáciu Zoom so španielskym zamestnávateľom 18.4.2024 o 10:00 hod.
• ak si ťa vyberú, balíš kufre a letíš do Španielska!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Agentúra PRO-STAFF je personálna a pracovná agentúra, ktorá zabezpečuje personál pre svojich klientov. Zaoberá sa najmä sprostredkovaním práce do zahraničia. Špecializuje sa na ponuky práce pre animátorov a hotelový personál, a takisto organizuje školenia pre animátorov. Ponúka atraktívnu prácu vo všetkých odvetviach cestovného ruchu.
Požiadavky na zamestna

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Španielsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• konverzačná znalosť anglického jazyka
• konverzačná znalosť španielskeho jazyka
• skúsenosti na rovnakej alebo podobnej pozícií

Agentúra PRO-STAFF je personálna a pracovná agentúra, ktorá zabezpečuje personál resp. pracovné miesta pre svojich klientov. Zaoberá sa najmä sprostredkovaním práce v zahraničí. Špecializuje sa na ponuky práce pre animátorov a hotelový personál v zahraničí, a takisto organizuje školenia pre animátorov. Ponúka atraktívnu prácu v zahraničí v rôznych odvetviach najmä v oblasti cestovného ruchu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4788811  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 336 EUR/mesiac