Delegáti pre nemeckú cestovnú kanceláriu - Turecko, Španielsko, Grécko, Kapverdy, Egypt, Chorvátsko, Taliansko, Bulharsko

Agentúra PRO-STAFF s.r.o.

Miesto práce
Španielsko, Grécko, Turecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
jar alebo leto 2023
750 - 1 250 EUR/mesiacmzda je v čistom + strava a ubytovanie zdarma + letenka do destinácie a späť zdarma

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre renomovanú nemeckú cestovnú kanceláriu hľadáme delegátov na sezónu 2023 do rôznych destinácií - Turecko, Španielsko, Grécko, Kapverdy, Egypt, Chorvátsko, Taliansko a Bulharsko.
Na väčšinu pozícii je potrebná dobrá znalosť nemeckého a anglického jazyka.

Mzda:
750 € – 1250 € netto mesačne (podľa zamerania delegáta) + strava a ubytovanie zdarma + letenka do destinácie a späť zdarma + sprostredkovanie bez poplatkov agentúre
750 € netto + provízie v priemere 350 – 500 € – hotelový delegát
800 € netto – letiskový delegát
900 € netto – delegát servisnej podpory
800 € netto – delegát na exkurzie

Ďalšie benefity:
• strava a ubytovanie zdarma
• sociálne a zdravotné poistenie
• letenka do destinácie a späť zdarma
• sprostredkovanie bez poplatkov agentúre
• práca pre renomovanú nemeckú cestovnú kanceláriu v peknom prostredí pri mori
• asistenčné služby našej agentúry pri práci v zahraničí
• práca vhodná aj pre študentov, minimálne na 4 mesiace

Informácie o výberovom konaní

Ako na to:
• reaguj na tento inzerát a pošli nám svoje CV v nemeckom alebo anglickom jazyku
• absolvuj online výberový proces
• ak si ťa vyberú, balíš kufre a ideš pracovať ako delegát CK do zahraničia!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Cestovné kancelárie

Agentúra PRO-STAFF sa zaoberá sprostredkovaním zamestnania do zahraničia. Špecializuje sa predovšetkým na sprostredkovanie práce animátorov pre partnerské agentúry a hotely a taktiež organizuje školenia pre začínajúcich animátorov. PRO-STAFF ponúka atraktívnu prácu vo všetkých odvetviach cestovného ruchu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Niečo o tebe:
• rád si v spoločnosti ľudí
• si tímový hráč
• hovoríš nemecky a anglicky
• si tu pre ľudí - komunikatívny, pripravený poskytovať kvalitný servis medzinárodným klientom a zároveň pokojný a empatický v prípade problémov
• si ochotný naučiť sa požiadavky na prácu, technológiu potrebnú na jej vykonanie a všetko o produktoch a službách CK

Agentúra PRO-STAFF je personálna a pracovná agentúra, ktorá zabezpečuje personál resp. pracovné miesta pre svojich klientov. Zaoberá sa najmä sprostredkovaním práce v zahraničí. Špecializuje sa na ponuky práce pre animátorov a hotelový personál v zahraničí, a takisto organizuje školenia pre animátorov. Ponúka atraktívnu prácu v zahraničí v rôznych odvetviach najmä v oblasti cestovného ruchu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4576936  Dátum zverejnenia: 12.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac