Hotelový fotograf - Španielsko, Kanárske ostrovy

Agentúra PRO-STAFF s.r.o.

Miesto práce
Španielsko
Termín nástupu
jar alebo leto 2023
1 050 EUR/mesiacplat je v čistom + možné bonusy z predaja + strava a ubytovanie zabezpečené zdarma

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš rád cestovanie, fotografovanie a kontakt s ľuďmi?
Ak áno, možno hľadáme práve teba!

Pre nášho španielskeho partnera hľadáme hotelových fotografov na Kanárske ostrovy.
Práca je možná na ostrovoch Gran Canaria, Tenerife, Lanzarote alebo Fuerteventura.

Tvojou úlohou v pozícii hotelového fotografa by bolo:
• oslovovanie hotelových hostí a pozývanie ich na fotografovanie v exteriéri alebo v priestoroch hotela
• fotografovanie hostí po dohode s nimi
• selekcia a predaj fotografií hotelovým hosťom
• tímová práca s ostatnými fotografmi v hoteli

• zmluva na plný úväzok
• fixný plat 1050 € v čistom mesačne + možné bonusy z predaja
• stravovanie v hoteli zdarma
• ubytovanie v apartmánoch v dostupnej vzdialenosti od hotela zdarma
• profesionálne fotografické vybavenie (takže nemusíš používať svoje vybavenie)
• profesionálne zaškolenie pred nástupom do tvojho hotela
• zdravotné a sociálne poistenie
• možnosť rastu v rámci spoločnosti
• mobilita medzi pracovnými destináciami

Informácie o výberovom konaní

Ako získať prácu fotografa:
• reaguj na tento inzerát
• zaregistruj sa v našej databáze na www.prostaff.sk
• absolvuj online pohovor cez aplikáciu Zoom so španielskym zamestnávateľom 25.5.2023 o 10:00 hod.
• ak si ťa vyberú, balíš kufre a ideš na Kanárske ostrovy!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Agentúra PRO-STAFF je personálna a pracovná agentúra, ktorá zabezpečuje personál pre svojich klientov. Zaoberá sa najmä sprostredkovaním práce do zahraničia. Špecializuje sa na ponuky práce pre animátorov a hotelový personál, a takisto organizuje školenia pre animátorov. Ponúka atraktívnu prácu vo všetkých odvetviach cestovného ruchu.
Požiadavky na zamestna

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• vášeň pre fotografiu (profesionálne alebo amatérske fotografické zručnosti)
• spoločenský typ, extrovert
• dobrá úroveň angličtiny (ďalšie jazyky sú výhodou)
• dobré „public relations“ a predajné schopnosti
• minimálna 4-mesačná dostupnosť
• ideálny vek 18 - 35 rokov

Agentúra PRO-STAFF je personálna a pracovná agentúra, ktorá zabezpečuje personál resp. pracovné miesta pre svojich klientov. Zaoberá sa najmä sprostredkovaním práce v zahraničí. Špecializuje sa na ponuky práce pre animátorov a hotelový personál v zahraničí, a takisto organizuje školenia pre animátorov. Ponúka atraktívnu prácu v zahraničí v rôznych odvetviach najmä v oblasti cestovného ruchu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4576929  Dátum zverejnenia: 12.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac