Čašníci / barmani v zábavnom parku v Nemecku - bez poplatkov agentúre - strava a ubytovanie zabezpečené - vhodné aj pre páry

Agentúra PRO-STAFF s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
leto alebo jeseň 2022
2 415 - 2 835 EUR/mesiacPlat je rátaný za prácu 5 dní v týždni. Nadčasy sú platené extra.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Europapark Karierre Kežmarok v spolupráci s Agentúrou Pro-Staff hľadá zamestnancov pre jeden z najkvalitnejších a najlepších zábavných parkov sveta - EUROPA-PARK v Nemecku. Práca v Nemecku je bez poplatkov agentúre.

Čašník pracuje v hotelovej reštaurácii alebo bare. Náplňou práce čašníka sú štandardné povinnosti čašníkov podľa požiadaviek F&B manažéra daného hotela alebo iného nadriadeného, obsluha hostí v hotelovej reštaurácii, bare a iných hotelových prevádzkach. Náplňou práce barmana sú štandardné povinnosti barmana podľa požiadaviek F&B manažéra daného hotela alebo iného nadriadeného. Vyžaduje sa schopnosť pracovať samostatne za barovým pultom prípadne znalosť miešania kokteilov. Potrebné sú predchádzajúce skúsenosti.

• sprostredkovanie práce v Nemecku je bez poplatku agentúre
• stravovanie za zvýhodnené ceny v zamestnaneckých kantínach
• ubytovanie v apartmánoch za zvýhodnené ceny (200 - 250 € za apartmán vo dvojici resp. 350 - 400 € za samostatný apartmán pre jednu osobu)
• príplatky za odpracované nedele a štátne sviatky
• 25 – 30 dní dovolenky ročne
• vianočné prémie (pre zamestnancov pracujúcich aj v zime)
• voľný vstup do zábavného parku
• zvýhodnený vstup do firemného fitness centra (25 € na mesiac)
• odvody do nemeckého dôchodkového poistenia, platba pri odchode do dôchodku

• pošli nám svoj životopis v nemčine alebo angličtine s fotografiou tváre a zároveň pozíciou, o ktorú máš záujem
• vybraní uchádzači budú pozvaní na online pohovor so zamestnávateľom
• absolvuj online pohovor so zamestnávateľom cez aplikáciu Zoom 14.7.2022 o 13:00 hod
• ak si ťa vyberú, balíš kufre a ideš pracovať do Nemecka

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

V spolupráci s našimi partnerskými zamestnávateľmi a zahraničnými pracovnými agentúrami ponúkame dlhodobú prácu v zahraničí a takisto letné brigády v zahraničí pre študentov na rôznych pracovných pozíciách v gastronómii, cestovnom ruchu, stavebníctve a iných oblastiach.
Ponúkame prácu a brigády v zahraničí pre hotelových animátorov, čašníkov, barmanov, recepčné, chyžné, plavčíkov, hostesky, tanečníkov, kuchárov, pomocný personál do kuchyne a rôzne iné.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Hotelierstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Skúsenosti: vítané
Jazyk: dobrá znalosť nemeckého alebo anglického jazyka
Pracovná ponuka vhodná pre mužov aj ženy: áno
Pracovná ponuka vhodná pre študentov: áno
Pracovná ponuka vhodná pre páry a skupiny: áno

Agentúra PRO-STAFF je personálna a pracovná agentúra, ktorá zabezpečuje personál resp. pracovné miesta pre svojich klientov. Zaoberá sa najmä sprostredkovaním práce v zahraničí. Špecializuje sa na ponuky práce pre animátorov a hotelový personál v zahraničí, a takisto organizuje školenia pre animátorov. Ponúka atraktívnu prácu v zahraničí v rôznych odvetviach najmä v oblasti cestovného ruchu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4361047  Dátum zverejnenia: 22.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 415 EUR/mesiac