Dláždiči v Nemecku + ubytovanie zdarma + bez poplatkov

Agentúra PRO-STAFF s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
Máj alebo Jún 2022
2 240 - 3 040 EUR/mesiacHodinová mzda 14 - 16 € + rôzne príplatky a bonusy + ubytovanie zdarma na prvé tri mesiace

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho nemeckého klienta - stavebnú firmu špecializujúcu sa na pozemné, inžinierske a železničné staviteľstvo, hľadáme nových zamestnancov na pozíciu dláždič.

Náplň práce
• Dlaždiace práce a práce pri stavbe ciest
• Drenážne práce a kladenie potrubí
• Príprava stavebných jám a výkopov
• Kladenie obrubníkov a žľabov
• Nadačné práce

• Mzda 14 € na hodinu pre nekvalifikovaného zamestnanca resp. 16 € na hodinu pre zamestnancov s praxou
• Mesačná mzda pri práci 160 – 190 hodín, 2240 – 3040 € brutto mesačne
• Zvýšenie hodinovej mzdy po šiestich mesiacoch
• Ubytovanie na prvé tri mesiace je zabezpečené zdarma v blízkosti firmy, následne asistencia pri nájdení ubytovania
• Príplatky - nočný príplatok 20 %, nedeľný príplatok 75 %
• Odmeny za montážne práce mimo pracoviska: jednolôžková izba v hoteli zdarma, príplatok 28 € v čistom za 24 hodín mimo domova, 14 € netto za deň príchodu a odchodu, časová náhrada 8 € za deň za viac ako 3 hodiny cestovania 12 € za deň pri jazde viac ako 5 hodín
• Doplnkové zdravotné poistenie - 240 € za optické pomôcky - 540 € za zubné protézy, jednolôžková izba pri hospitalizácii v prípade úrazu na pracovisku
• Úrazové poistenie
• Vianočný bonus 93 hodín
• Vernostný bonus (cca 500 € brutto)
• Výkonnostný bonus cca 300 € až 800 € brutto

Ďalšie informácie
• Všestranné a náročné okruhy úloh
• Výkonové odmeňovanie a nadpriemerné sociálne benefity
• Rozsiahle možnosti ďalšieho vzdelávania v akadémii zamestnávateľa
• Príjemná pracovná atmosféra
• Trvalý pracovný pomer, práca cca 160 až 190 hodín mesačne
• Práca je pri meste Hannover

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nám pošlite životopis v nemeckom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Nemecká stavebná firma pri Hannoveri špecializujúca sa na pozemné, inžinierske a železničné staviteľstvo.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

• Skúseností v stavebníctve nie sú nutnosťou
• Pochopenie technických a manuálnych náležitostí
• Samostatný a angažovaný spôsob práce, schopnosť pracovať v tíme, spoľahlivosť
• Znalosť nemeckého jazyka minimálne na úrovni A2
• Minimálne vodičský preukaz skupiny B

Agentúra PRO-STAFF je personálna a pracovná agentúra, ktorá zabezpečuje personál resp. pracovné miesta pre svojich klientov. Zaoberá sa najmä sprostredkovaním práce v zahraničí. Špecializuje sa na ponuky práce pre animátorov a hotelový personál v zahraničí, a takisto organizuje školenia pre animátorov. Ponúka atraktívnu prácu v zahraničí v rôznych odvetviach najmä v oblasti cestovného ruchu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4324105  Dátum zverejnenia: 9.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 240 EUR/mesiac