Čašník/-čka a barman/-ka na Cypre - vhodné aj pre páry a študentov

Agentúra PRO-STAFF s.r.o.

Miesto práce
Cyprus
Termín nástupu
Od februára 2022 počas celého roka 2022
937 - 1 080 EUR/mesiacMzda je v čistom + strava zdarma + ubytovanie za poplatok 180 € mesačne. Plat 937 € - bez skúseností resp. 1080 € - so skúsenosťami.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš skúsiť novú prácu v zahraničí?
Chceš mať každý deň slnečný?
Chceš spoznať novu kultúru a stretnúť nových ľudí?

PONÚKAME TI JEDINEČNÚ PRÍLEŽITOSŤ!
Absolvuj online pohovor so zamestnávateľom a získaj pracovné miesto na slnečnom Cypre.

Mesačný príjem:
Hotelová sieť v Pafose: 937 - 1080 EUR netto mesačne + strava zdarma + ubytovanie za poplatok 180 € mesačne.
Hotelová sieť v Agia Nape a Protarase: 850 EUR netto mesačne + strava zdarma + ubytovanie zdarma.

Práca je vhodná aj pre študentov, skupinky a páry, ktorých vieme umiestniť spoločne v jednom hoteli a zabezpečiť spoločné ubytovanie.

Náplň práce:
Čašník/čka – pracuje v hotelovej reštaurácii alebo bare. Náplňou práce čašníka v zahraničí sú štandardné povinnosti čašníkov podľa požiadaviek F&B manažéra daného hotela alebo iného nadriadeného, obsluha hostí v hotelovej reštaurácii, bare a iných hotelových prevádzkach.

Barman/ka – náplňou práce barmana v zahraničí sú štandardné povinnosti barmana podľa požiadaviek F&B manažéra daného hotela alebo iného nadriadeného. Vyžaduje sa schopnosť pracovať samostatne za barovým pultom prípadne znalosť miešania

• ubytovanie a stravovanie zabezpečené zdarma
• zabezpečené zdravotné a sociálne poistenie
• práca 8 hodín denne / 6 dní v týždni
• vyzdvihnutie z letiska po prílete zdarma
• práca pre renomovanú hotelovú sieť
• asistenčné služby našej agentúry pri práci v zahraničí
• práca minimálne na 3 mesiace

Informácie o výberovom konaní

Ako získať prácu na Cypre:
• reaguj na tento inzerát
• zaregistruj sa v našej databáze na www.prostaff.sk
• absolvuj online pohovor cez aplikáciu Zoom s cyperským zamestnávateľom 24.2.2022 o 10:00 hod. (práca v Pafose) alebo 11.3.2022 o 10:00 hod. (práca v Agia Nape a Protarase)
• ak si ťa vyberú, balíš kufre a ideš na Cyprus!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Renomované hotelové siete na Cypre v Pafose a Agia Nape.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• konverzačná znalosť anglického jazyka
• podpísanie pracovnej zmluvy na 3 a viac mesiacov
• vítané skúsenosti na rovnakej alebo podobnej pozícií

Agentúra PRO-STAFF je personálna a pracovná agentúra, ktorá zabezpečuje personál resp. pracovné miesta pre svojich klientov. Zaoberá sa najmä sprostredkovaním práce v zahraničí. Špecializuje sa na ponuky práce pre animátorov a hotelový personál v zahraničí, a takisto organizuje školenia pre animátorov. Ponúka atraktívnu prácu v zahraničí v rôznych odvetviach najmä v oblasti cestovného ruchu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4243572  Dátum zverejnenia: 21.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 937 EUR/mesiac