Stolár v Holandsku (montáž drevených interiérov) - 2900 - 3240 € v hrubom + zabezpečené ubytovanie + bez poplatkov

Agentúra PRO-STAFF s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
Január 2022
Mzdové podmienky (brutto)
2 900 - 3 240 EUR/mesiacPlat v čistom je cca 2120 - 2340 €.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si pripravený na novú výzvu a máš záujem slušne si zarobiť?
Zaujíma ťa objavovanie nových miest a kultúr?
Chceš sa stať členom pevného tímu s kolegami zo Slovenska a Čiech?
Ak áno, tak toto voľné miesto je možno práve pre Teba!

Pre holandskú stavebnú spoločnosť hľadáme zamestnancov na plný úväzok.
Spoločnosť má strategické partnerstvo s najväčším reťazcom supermarketov v Holandsku.
S cieľom realizovať plánované rekonštrukcie všetkých obchodov v Holandsku, hľadáme stolárov, ktorí budú špecializovaní na výrobu a montáž drevených interiérov.
Miesto práce je 30 minút severne od Amsterdamu.

Pracovný čas:
• pondelok - piatok od 6:00 - 6:30 do 16:00 - 17:00 (vrátane prestávok) – 45 hodín týždenne
• okrem toho môžu byť požadované nadčasy.

Náplň práce stolára:
• čítanie a porozumenie technických výkresov
• montáže a dokončovacie práce všetkých druhov interiérov z dreva a drevom potiahnutých materiálov vrátane montáže jednoduchej sanity do drevených rámov
• samostatná práca

Ďalšie zodpovednosti a očakávania:
• komunikácia s vedúcim tímu
• pozitívny prístup k práci a silná pracovná morálka
• pozitívny prístup k politike spoločností
• spolupráca s ostatnými kolegami
• starostlivosť o čisté a bezpečné pracovné prostredie
• flexibilný prístup k nadčasom alebo zmenám pracovných zmien

• práca 45 hodín týždenne (9 hodín denne, 5 dní v týždni)
• mesačný plat pri práci 45 hodín týždenne: 2900 - 3240 € v hrubom (cca 2120 - 2340 € v čistom) podľa skúseností
• uzavretie zmluvy na obdobie šiestich mesiacov s možnosťou predĺženia
• ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom (jednolôžkové spálne)
• doprava do práce služobným autom (benzín) je preplácaná zamestnávateľom
• zabezpečené zdravotné a úrazové poistenie
• príjemné pracovné a životné prostredie
• možnosti zapojiť sa do vzdelávacích a rozvojových programov
• profesionálny pracovný rast
• jediné náklady, ktoré si platí zamestnanec, je strava
• naša agentúra nevyžaduje žiadne poplatky za sprostredkovanie zamestnania pred ani po odchode do Holandska

V prípade zájmu pošlite životopis v anglickom, nemeckom alebo slovenským jazyku a takisto uveďte, či ste už pracovali v Holandsku a máte vystavené citizen service number (BSN).

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Holandská stavebná spoločnosť špecializujúca sa na výrobu drevených interiérov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• preukázateľné skúsenosti so stolárskymi prácami resp. s prácou s drevom
• ovládanie anglického alebo nemeckého jazyka
• vodičský preukaz B výhodou
• vlastné auto výhodou
• licencia na vysokozdvižný vozík výhodou
• flexibilný prístup k pracovným činnostiam
• znalosť materiálov a nástrojov
• čistý výpis z registra trestov

Agentúra PRO-STAFF je personálna a pracovná agentúra, ktorá zabezpečuje personál resp. pracovné miesta pre svojich klientov. Zaoberá sa najmä sprostredkovaním práce v zahraničí. Špecializuje sa na ponuky práce pre animátorov a hotelový personál v zahraničí, a takisto organizuje školenia pre animátorov. Ponúka atraktívnu prácu v zahraničí v rôznych odvetviach najmä v oblasti cestovného ruchu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4195499  Dátum zverejnenia: 7.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 900 EUR/mesiac