Recepčná - Recepčný do Nemecka

Agentúra PRO-STAFF s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
jar - leto 2019
Mzdové podmienky (brutto)
2340-2950 € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Radi by sme Vám dali do pozornosti pozície, ktoré obsadzujeme pr ezahraničného patnera z Nemecka.

Recepčný/á – náplňou práce sú štandardné povinnosti recepčného/nej v hoteli – check in, check out, komunikácia s hotelovými hosťami, atď. Práca pozostáva z denných smien. Potrebné sú základné znalosti práce s počítačom. Skúsenosti na podobnej pozícii sú vítane.

25 – 30 dní dovolenky ročne
vianočné prémie (pre zamestnancov pracujúcich aj v zime)
voľný vstup do zábavného parku
zvýhodnený vstup do firemného fitness centra (25 € na mesiac)
odvody do nemeckého dôchodkového poistenia, platba pri odchode do dôchodku

Informácie o výberovom konaní

Ako sa prihlásiť
V prípade záujmu o niektorú z ponúkaných pozícii v Nemecku, je potrebné poslať nám e-mailom životopis v nemeckom jazyku s fotografiou tváre a zároveň uviesť pozíciu, o ktorú máte záujem. Je možné uchádzať sa aj o viacero miest naraz.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

V spolupráci s našimi partnerskými hotelmi a zahraničnými pracovnými agentúrami je v našej ponuke dlhodobá práca v zahraničí a takisto letné brigády v zahraničí pre študentov na rôznych pracovných pozíciách v hotelierstve a cestovnom ruchu. Ponúkame prácu a brigády v zahraničí pre hotelových animátorov, čašníkov, barmanov, recepčné, chyžné, plavčíkov, hostesky, tanečníkov, kuchárov, pomocný personál do kuchyne a rôzne iné.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Hotelierstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prácu je možné získať prácu alebo brigádu v Nemecku absolvovaním telefonického/skype pohovoru so zamestnávateľom alebo akceptáciou zamestnávateľa na základe životopisu. Ak ťa nezaujala práca v Nemecku, tu je naša aktuálna ponuka práce v zahraničí.

Agentúra PRO-STAFF je personálna a pracovná agentúra, ktorá zabezpečuje personál resp. pracovné miesta pre svojich klientov. Zaoberá sa najmä sprostredkovaním práce v zahraničí. Špecializuje sa na ponuky práce pre animátorov a hotelový personál v zahraničí, a takisto organizuje školenia pre animátorov. Ponúka atraktívnu prácu v zahraničí v rôznych odvetviach najmä v oblasti cestovného ruchu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3537135  Dátum zverejnenia: 13.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2340-2950 € brutto