Čašník/čka Barman/barmanka na Malte

Agentúra PRO-STAFF s.r.o.

Miesto práce
Malta
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
jún, júl 2018 - 4 a viac mesiacov
Mzdové podmienky (brutto)
950 - 1300 EUR brutto mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do pozornosti dávame pozície, ktoré obsadzuejeme pre zamestnávateľa z Malty

Obsadzované pozície: čašníci/-čky, barmani/-nky,

Miesto práce: Malta, 5-hviezdičkový hotel

Mesačný príjem: 950 – 1300 Eur brutto mesačne (základný plat 950 EUR, plat s nadčasmi 1100 – 1300 EUR) + strava počas práce zdarma

Jazykové požiadavky: konverzačná znalosť anglického jazyka

Nástupy do zamestnania: apríl, máj, jún alebo júl 2018, na 3 – 12 mesiacov

Skúsenosti: vítané, nie však nevyhnutné

Práca vhodná pre páry a skupiny: áno
Práca vhodná pre študentov: áno

DOLEŽITÉ JE, ABY STE SA REGISTROVALI V NAŠEJ DATABÁZE A ZASLALI NAM EMAIL NA [email protected].

Tešíme sa na spoluprácu

Záujem potrebné potvrdiť na [email protected] . Po potvrdení Vám pošleme presné informácie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Agentúra PRO-STAFF sa zaoberá sprostredkovaním zamestnania do zahraničia za úhradu. Špecializuje sa predovšetkým na sprostredkovanie práce animátorov pre partnerské agentúry a hotely a taktiež organizuje školenia pre začínajúcich animátorov. PRO-STAFF ponúka atraktívnu prácu vo všetkých odvetviach cestovného ruchu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- chuť a motivácia pre prácu s ľuďmi
- aktívny vzťah k športu
- skúsenosti s prácou s deťmi výhodou

Agentúra PRO-STAFF je personálna a pracovná agentúra, ktorá zabezpečuje personál resp. pracovné miesta pre svojich klientov. Zaoberá sa najmä sprostredkovaním práce v zahraničí. Špecializuje sa na ponuky práce pre animátorov a hotelový personál v zahraničí, a takisto organizuje školenia pre animátorov. Ponúka atraktívnu prácu v zahraničí v rôznych odvetviach najmä v oblasti cestovného ruchu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2487323  Dátum zverejnenia: 30.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 - 1300 EUR brutto mesačne