Skype pohovory - pomocný kuchár na Malte - December 2017

Agentúra PRO-STAFF s.r.o.

Miesto práce
Malta, Zahraničie - ostatné
Termín nástupu
apríl 2018
Ponúkaný plat (brutto)
980- 1300 EUR/mesiac, brutto + strava zdarma

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsadzujeme pozície prostredníctvom skype pohovoru so zamestnávateľom, pre záujemcov, ktorý nestihli osobné pohovory.

- mzda 977,60 - 1200 EUR brutto mesačne
- práca 40 hodín týždenne / 5 dní v týždni
- nadčasy platené extra,
- strava počas práce zdarma

V prípade záujmu o túto pozíciu je potrebné zaregistrovať sa v on-line databáze na www.prostaff.sk vyplnením registračného formuláru.

Následne je potrebné absolvovať skype pohovor

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.1.2018 (ostáva ešte 46 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Cateringová spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- potrebná znalosť anglického jazyka na konverzačnej úrovni
- predchádzajúce skúsenosti na rovnakej alebo podobnej pozícii
- podpísanie pracovnej zmluvy minimálne na 6 mesiacov
- pre študentov možnosť získať prácu aj na leto 2016 (na 3-6 mesiacov)

Agentúra PRO-STAFF je personálna a pracovná agentúra, ktorá zabezpečuje personál pre svojich klientov. Zaoberá sa najmä sprostredkovaním práce do zahraničia. Špecializuje sa na ponuky práce pre animátorov a hotelový personál, a takisto organizuje školenia pre začínajúcich animátorov. Ponúka atraktívnu prácu vo všetkých odvetviach cestovného ruchu. Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Karpatská 3256/15 (budova Business Center Poprad) kancelária č. 420)
05801 Poprad

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Cyril Černák
Tel.: 0905 524 996
E-mail: poslať životopis
ID: 2255051   Dátum zverejnenia: 27.11.2017