Sekretárka / office manager

Agentúra PREKLADY A TLMOČENIE, s.r.o.

Miesto práce
Floriánske námestie, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.08.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
650 € + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Administratívne práce vo firme so 15-ročnou pôsobnosťou v Európe v oblasti prekladateľských a tlmočníckych služieb, náplň práce:
Prijímanie zákazníkov a starostlivosť o ich objednávky, administratívne práce. Pracovný čas od PO-PIA 8:00 - 16:00. Znalosť jazyka je postačujúca na komunikačnej úrovni.

Práca v kancelárii s kompletným vybavením. Motivačné príplatky z každej objednávky.

Všetky informácie budú poskytnuté emailom a na pohovore. Pracovná zmluva sa podpisuje na dobu určitú, spravidla 1 rok. Skúšobná doba 3 mesiace. Životopisy žiadame zasielať aj s fotografiou.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2018 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čestnosť, charakter, profesionálny prístup k zákazníkom a ich požiadavkám.

Spoločnosť Agentúra PREKLADY A TLMOČENIE bola založená v roku 2003. Právny štatút je spoločnosť s ručením obmedzeným a na tento štatút bola pretransformovaná v roku 2010.

Naším cieľom je udržať stabilitu a prosperitu prekladateľských a tlmočníckych služieb na slovenskom trhu. Od roku 2014 pôsobíme s rovnakým cieľom aj v Českej republike pod názvom Agentura PŘEKLADY A TLUMOČENÍ, viac informácií nájdete na webovej stránke www.apt-preklady.cz. Od založenia spoločnosti neustále rozširujeme počet zamestnancov a kvalitu ponúkaných služieb, vďaka čomu realizujeme čoraz väčšie objemy prác v prvotriednej kvalite za rozumné ceny.
V súčasnosti zamestnávame viac ako 200 špičkových prekladateľov, tlmočníkov a korektorov z celého sveta. Naši rodení hovoriaci zaručujú stopercentnú kvalitu a zrozumiteľnosť pre čitateľa, čo je pre nás základom úspechu.
Ako jedna z mála prekladateľských agentúr máme na webovej stránke zverejnený cenník služieb, čo je dôkazom seriózneho prístupu k zákazníkom.

POMÁHAME VÁM DOSIAHNUŤ VAŠE CIELE S ÚPLNOU DISKRÉTNOSŤOU!

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Južná trieda 48
04001 Košice

Kontakt

ID: 2349389   Dátum zverejnenia: 13.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   650 € + príplatky