Operátor vo výrobe v priemyselnom parku Žiar nad Hronom

Agentúra Person Education Servis s.r.o

Miesto práce
Priemyselná, Žiar nad Hronom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 350 - 1 900 EUR/mesiac13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame nenáročnú prácu a nadštandartné mzdové podmienky s príplatkami nad rámec zákonníka práce v priemyselnom parku v Žiari nad Hronom

Ponúkame prácu operátora vo výrobe v priemyselnom parku v Žiari nad Hronom, náplňou práce je:
- opracovanie hliníkových odliatkov a profilov pomocou ručného pneumatického náradia, a pomocou CNC
- obsluha strojov a zariadení na výrobu hliníkových odliatkov
- obsluha strojov a zariadení pri opracovaní a brúsení hliníkových odliatkov
- obsluha CNC zariadenia, manipulácia s odliatkami
- finálne operácie, kontrola, brúsenie, čistenie, opracovanie hliníkových odliatkov
- výroba pieskových jadier (obsluha zariadenia na výrobu pieskových jadier pre odlievanie)
- pílenie a opracovanie hliníkových odliatkov
- výroba hliníkových profilov
- balenie hliníkových profilov a hotovej produkcie
- finálna kontrola produkcie (3D meranie)
- transport materiálu na VZV (vodič VZV)

NÁSTUP MOŽNÝ IHNEĎ

zabezpečená autobusová doprava pre zamestnancov z Handlovej a okolia na všetky zmeny

PRAX NIE JE podmienkou

Pracovný čas:
ranná zmena od 5:45 do 13:45
poobedná od 13:45 do 21:45
nočná od 21:45 do 05:45

Práca na zmeny: nepretržitý pracovný režim

- mzdové príplatky nad rámec zákonníka práce
- prémie
- 13. a 14. plat, bonusy a benefity ako príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie a pod...

Svoje životopisy zasielajte na emailovú adresu: [email protected], na prípadné otázky rád odpoviem prostredníctvom emailu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Výroba výrobkov z Hlínika

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

nie je podmienkou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť, dochádzka
vodičský preukaz - výhodou
skúsenosti s podobnou prácou výhodou
preukaz na VZV - výhodou

Agentúra Person Education Servis, je dynamicky sa rozvíjajúca personálna agentúra, ktorá pôsobí na trhu práce od roku 2010. Agentúra sa zaoberá sprostredkovaním zamestnania – personálnym leasingom hlavne v odvetviach strojárskeho, hutníckeho, a zlievarenského priemyslu, ale ponuka práce sa týka aj ostatných odvetví a sektorov na trhu práce. Za toto krátke obdobie sme si získali dôveru Nadnárodných spoločností a sprostredkovali prácu tisíckam ľudí, doma i v zahraničí. Veľmi citlivo dbáme o ich spokojnosť, pretože veríme že len spokojný zamestnanec dokáže svoju prácu vykonávať poctivo, dôkladne a na plný výkon.
Cieľom našej agentúry je stať sa lídrom v našom regióne a hlavným partnerom v oblasti personálnych služieb pre spoločnosti pôsobiace vo všetkých oblastiach národného hospodárstva, hlavne však v strojárenskom, hutníckom a zlievarenskom priemysle.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4106306  Dátum zverejnenia: 18.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac