Operátor výroby

Agentúra Person Education Servis s.r.o

Miesto práce
Carcoustics Slovakia Nováky s.r.o., Andreja Hlinku, Nováky
Termín nástupu
Január
818 - 1 100 EUR/mesiacNástupná mzda 578e, poskúšobnej dobe zvýšenie na 633e plus bonusy 240e.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v trojzmennej prevádzke
- výroba automobilových komponentov z hliníka
- plnenie predpísanej normy a kvality pre jednotlivé výrobky
- vyplňovanie výrobnej dokumentácie
- jednoduchá denná údržba stroja (čistenie)
- udržiavanie bezpečnosti, čistoty a poriadku na pracovisku

- práca v stabilnej spoločnosti
- práca v príjemnom kolektíve
- práca v automobilovom priemysle
- firemné akcie
- stravovanie na rannej a poobednej zmene v závodnej jedálni
- možnosť kariérneho rastu
- príplatky nad rámec zákonníka práce
- bonusový systém
- odmeny

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Carcoustics Slovakia Nováky, s.r.o. je závod Carcoustics spoločnosti na Slovensku, zaoberajúci sa výrobou polyuretánových a hliníkových dielov pre automobily.
Carcoustics ako inovatívna spoločnosť, pôvodne špecializovaná na automobilový priemysel, je dnes úspešná aj v iných priemyselných odvetviach.
S približne 1800 zamestnancami, má 15 závodov po celom svete. Svoje výrobky predáva prostredníctvom vlastných predajných organizácií.
Špecializuje sa na riešenia akustických a tepelných problémov, navyše poskytuje riešenia tesniacich funkcií, zníženia hmotnosti alebo vystužení štruktúry najmä pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Agentúra Person Education Servis, je dynamicky sa rozvíjajúca personálna agentúra, ktorá pôsobí na trhu práce od roku 2010. Agentúra sa zaoberá sprostredkovaním zamestnania – personálnym leasingom hlavne v odvetviach strojárskeho, hutníckeho, a zlievarenského priemyslu, ale ponuka práce sa týka aj ostatných odvetví a sektorov na trhu práce. Za toto krátke obdobie sme si získali dôveru Nadnárodných spoločností a sprostredkovali prácu tisíckam ľudí, doma i v zahraničí. Veľmi citlivo dbáme o ich spokojnosť, pretože veríme že len spokojný zamestnanec dokáže svoju prácu vykonávať poctivo, dôkladne a na plný výkon.
Cieľom našej agentúry je stať sa lídrom v našom regióne a hlavným partnerom v oblasti personálnych služieb pre spoločnosti pôsobiace vo všetkých oblastiach národného hospodárstva, hlavne však v strojárenskom, hutníckom a zlievarenskom priemysle.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3843156  Dátum zverejnenia: 8.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 818 EUR/mesiac