Operátor vo výrobe - Žiar nad Hronom, Žarnovica, Hliník nad Hronom

Agentúra Person Education Servis s.r.o

Miesto práce
Žiar nad Hronom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
800 euro mesačne + odmeny az do výšky 500 euro

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame stálu prácu a motivujúce platové podmienky v priemyselnom parku v Žiari nad Hronom, prípadne Hliníku nad Hronom a v Žarnovici.

- 13. a 14. plat + prémie a benefity - príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie a pod...
Ponúkame prácu:
- Obsluha strojov a zariadení pri opracovaní hliníkových produktov
- Odlievač - odlievanie a obsluha strojov a zariadení na výrobu hliníkových odliatkov
- Galvanizér - navešovač - práca s hliníkovými profilmi
- Piliar - Frézar - pílenie a opracovanie hliníkových profilov
- CNC operátor - obsluha CNC zariadenia, manipulácia s odliatkami
- Jádrár - stredisko - jadrovňa - obsluha strojov a zariadení na výrobu pieskových jadier
- FO - finálne operácie, kontrola, brúsenie, čistenie, opracovanie hliníkových odliatkov pneumatickým náradím
- vodič VZV - stredisko logistika, preprava materiálu a hotových produktov
- Operátor v Drevovýrobe - obsluha strojov a zariadení na výrobu drevených podláh
- Práca na Píle (práca na rannú zmenu) od pondelka do piatku
- Operátor balenia - balenie hotovej produkcie
- Obsluha linky - obsluha linky na výrobu hliníkových túb

POSKYTUJEME UBYTOVANIE

PRAX NIE JE podmienkou

Pracovný čas:
ranná zmena od 5:45 do 13:45
poobedná od 13:45 do 21:45
nočná od 21:45 do 05:45

Práca na zmeny: nepretržitý pracovný režim, prípadne pretržitý pracovný režim od pondelka do piatku

- prémie
- benefity - príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- 13. a 14. plat

Svoje žiadosti a životopisy zasielajte na emailovú adresu: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Priemyselný park (Závod ZSNP) v Žiari nad Hronom, ktorí patrí k významným producentom výrobkov z hliníka a hliníkových zliatin.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

nerozhoduje

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pozornosť
- praktické myslenie
- spoľahlivosť
- samostatnosť

Agentúra Person Education Servis, je dynamicky sa rozvíjajúca personálna agentúra, ktorá pôsobí na trhu práce od roku 2010. Agentúra sa zaoberá sprostredkovaním zamestnania – personálnym leasingom hlavne v odvetviach strojárskeho, hutníckeho, a zlievarenského priemyslu, ale ponuka práce sa týka aj ostatných odvetví a sektorov na trhu práce. Za toto krátke obdobie sme si získali dôveru Nadnárodných spoločností a sprostredkovali prácu tisíckam ľudí, doma i v zahraničí. Veľmi citlivo dbáme o ich spokojnosť, pretože veríme že len spokojný zamestnanec dokáže svoju prácu vykonávať poctivo, dôkladne a na plný výkon.
Cieľom našej agentúry je stať sa lídrom v našom regióne a hlavným partnerom v oblasti personálnych služieb pre spoločnosti pôsobiace vo všetkých oblastiach národného hospodárstva, hlavne však v strojárenskom, hutníckom a zlievarenskom priemysle.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

SNP 111
96501 Žiar nad Hronom

Kontakt

ID: 3088549   Dátum zverejnenia: 12.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800 euro mesačne + odmeny az do výšky 500 euro