Anketár/ka (telefonista)

Agentúra Media

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
970 EUR/mesiac+ odmena za každý dotazník podľa aktuálnej kampani

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- oslovovanie respondentov za účelom prieskumu
- spracovanie realizovaného hovoru a zapísanie požiadavky do interného systému alebo Excelu
- kontrolovanie miery vyplnenia jednotlivých dotazníkov
- kontaktovanie s cieľom validácie a verifikácie údajov
- aktualizácia údajov v databáze
- dodržovanie všeobecne platných pravidiel marketingového a sociologického výskumu

- motivačné ohodnotenie
- firemný telefón, notebook (aj na súkromné účely)
- po dohode možnosť nastaviť flexibilnejší pracovný čas
- pri trvalom pracovnom pomere 100 % preplatenie stravných lístkov
- práca v mladom a dynamickom kolektíve

Informácie o výberovom konaní

Poprosíme uviesť z akého mesta ste.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- samostatnosť
- ochota učiť sa
- spoľahlivosť
- orientáciou na riešenia
- ochota pracovať minimálne 20 hodín/ týždenne

Sme mladý team nadšencov a odhaľujeme nové obchodné príležitosti holistickým pohľadom na trh. Prieskum trhu je veľmi dôležitým krokom, ktorý by organizácie mali urobiť skôr, ako sa zaviažu k akejkoľvek novej významnej obchodnej stratégii. Našim kreatívnym prístupom a analytickým myslením sa snažíme byť neoceniteľným krokom pre nové organizácie, aby lepšie porozumeli svojmu trhu. Prieskum trhu by mal byť prvým krokom pri vývoji marketingovej stratégie alebo plánu a preto sme po boku firiem, ktorým pomáhame spoločne rásť.
ID: 3937091  Dátum zverejnenia: 15.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 970 EUR/mesiac