Kuchár

" AGENTÚRA GES " spol. s.r.o.

Miesto práce
GESTO cafe & brunch, Námestie L. Novomeského, Košice
Termín nástupu
ihneď
1 400 - 2 000 EUR/mesiaczakladná mzda + bonusy podla trzby kuchyne, vianočná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava teplých a studených jedál ( raňajky, denné menu, šaláty )
- podielanie sa na príprave jedálneho lístka
- sledovanie skladových zásob základných surovín
- dodržiavanie výrobných postupov, štandardov kvality, hygienických noriem a pravidiel

- ponúkame stabilné pracovné zázemie v mladom kolektíve
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- možnosť vlastnej kreativity a realizácie vízií
- prevádzka zatvorená počas štátnych sviatkov
- práca na smeny
- celozávodná dovolenka od 31.12. do 6.1.

Informácie o výberovom konaní

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.
Zaslaním životopisu dáva uchádzač súhlas na spracovanie osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Prax na pozícii/v oblasti

kuchár/gastronómia

Počet rokov praxe

2

- vyučený v odbore kuchár
- kreativita
- komunikatívnosť
- flexibilita
- tímový prístup
- schopnosť zvládania stresových situácií

"AGENTÚRA GES" spol. s r.o. je spoločnosť organizujúca spoločenské a kultúrne podujatia, svadby, stužkové, plesy. Spoločnosť, ktorá začala svoje pôsobenie aj v dennej prevádzke s charakteristikou cafe&brunch, kde podáva aj denné menu. Nedávno rozšírila svoje portfólio prevádzok o kaviareň s cukrárňou a cukrárenskou výrobou.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4789438  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac