Finanční manažer/controller

AGENTURA FALA s.r.o.

Místo práce
Bratislava
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
3 000 - 4 000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, zahraniční skupinu působící v oblasti farmacie hledáme vhodného kandidáta na pozici Finanční manažer/controller.

Náplň práce:

  • zastřešení všech účetních operací, jedná se o kombinaci Finančního manažera a Finančního controllera
  • nastavování účetních procesů a finančních operací, komunikace s externí účetní společnosti
  • tvorba controllingových reportů pro společnost
  • účast na tvorbě měsíčních a ročních uzávěrek a podkladů pro audit, zpracování rozpočtů
  • příprava a prezentace budgetů
  • přímá podřízenost finančnímu řediteli skupiny v České republice
  • odpovědnost za nastavení a plnění interních kontrol
  • spolupráce na výběru a schválení dodavatelů společnosti

Požadujeme :

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxi v mezinárodní společnosti ideálně ve farmaceutickém průmyslu výhodou
  • praxi na vedoucí pozici v oblasti financí ideálně 5 - 10 let
  • znalost fungování korporátu po finanční stránce
  • aktivní znalost anglického jazyka
  • nástup ihned
  • bydliště Bratislava nebo blízké okolí

Nabízíme:

  • moderní kanceláře v centru Bratislavy
  • přátelský kolektiv
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • služební auto
  • stravenky

Plat: 3 - 4 000 Eur
Lokalita: Bratislava

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 3931336  Dátum zverejnenia: 30.6.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/měsíc