Skladník / Vodič (skupiny C)

Agentúra EVKA, s.r.o.

Miesto práce
Galvaniho 14, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 300 EUR/mesiacMzda od 1300 EUR TPP / 1500 EUR Živnosť. Bonusy vyplácané na základe dosahovanej výkonnosti firmy /4 x ročne / preplácané nadčasy. Finálna mzda bude dohodnutá počas pracovného pohovoru na základe skúsenosti kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Kombinovaná pozícia skladník a vodič nákladného auta/kamiónu
• Fyzický príjem a výdaj tovaru do skladu a zo skladu
• Kontrola pohybu skladových zásob/výroby
• Fyzická inventúra skladového hospodárstva
• Zabezpečenie poriadku a čistoty
• Príprava materiálu do výroby
• Balenie a expedícia vecí z výroby
• Manipulácia s tovarom
• Prevoz tovaru: výroba - sklad , sklad - výroba, externí dodávatelia - sklad
• Občasné pracovné cesty do zahraničia ako vodič nákladného vozidla

• 100% platobná disciplína vo vzťahu s firmou ktorá má viac ako 30r. históriu.
• Dynamické odmeňovanie podľa kvality a objemu vykonanej práce
• Bonusy vyplácané na základe dosahovanej výkonnosti firmy /4 x ročne / preplácané nadčasy
• Ponúkame podporu v osobnom vzdelávaní a prácu v mladom dynamickom kolektíve.
• Firemné akcie

V prípade záujmu nám neváhajte poslať Váš životopis. Vhodných kandidátov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

C, E

Zručnosť, zodpovednosť, flexibilita
Schopnosť samostatného riešenia pracovných záležitostí
Iniciatívnosť
Lojalita
Oprávnenie na ovládanie VZV výhodou
Znalosť AJ výhodou

Sme spoločnosť špecializujúca sa na výstavnictvo a kongresy. Pre našich klientov zabezpečujeme kompletný servis v oblasti výstavarenských služieb a kongresov.
Kompletné informácie na www.evka.eu

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4429557  Dátum zverejnenia: 18.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac