Projektant / konštruktér

Agentúra EVKA, s.r.o.

Miesto práce
Galvaniho 14/D, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.02.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava podkladov na realizáciu výstavných expozícií.
Práca zahrňuje komunikáciu v tíme spolu s Projekt Managerom a Produkčným tímom v stabilnej spoločnosti s viac ako 25 ročnou históriou.
Na základe podkladov poskytnutých klientom, vzpracovať výrobnú dokumentáciu pre produkciu.
Takto spracovaná dokumentácia ( v AutoCAD-e) slúži ako podklad pre výrobu konkrétnej výstavnej expozície.
Vo väčšine sa jedná o konštrukcie na báze dreva v kombinácií s kovovými prvkami (MDF,DTD dosky, preglejka a rámové drevené alebo ocelovo-hliníkové nosné konštrukcie).
Súčasťou práce je aj vypracovanie kusovníka (zoznamu materiálov, komponentov potrebných pre kompletizáciu diela).
Pracovné miesto je v sidle firmy ale predpokladá sa občasné vycestovanie na miesto realizácie predmetných spracovaných projektov (Nemecko, Francúzsko, Spanielsko, Velká Britnánia,…).
Služobné cesty sú závislé od počtu spracovaných projektov ( 2-3 dni v mesiaci).

Zaujímavé finančné ohodnotenie podľa schopností záujemcu.
Bonusy vyplácané na základe dosahovanej výkonnosti firmy.
Možnosť dohody na flexibilnom pracovnom čase.
Práca nadčas sa kompenzuje na základe vzájomne dohodnutých podmienok.
Ponúkame podporu v osobnom vzdelávaní a prácu v mladom dynamickom kolektíve s neustále novými výzvami.

Informácie o výberovom konaní

Poslať treba životopis + motivačný list

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - expert
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aktívna práca s programom AutoCAD
Ms Office
Schopnosť komunikovať v AJ je vítaná (nie je podmienkou)
Schopnosť pracovať v tíme pod stresom, dodržiavanie dohodnutých časových termínov, asertívne vystupovanie, systematickosť pri práci, zodpovednosť.

Sme reklamná agentúra špecializujúca sa na výstavnictvo, kongresy.
Kompletné informácie na www.evka.eu

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Galvaniho 14/D
82104 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Juraj Kimlicka
Tel.: 0243425653
E-mail: poslať životopis
ID: 3221220   Dátum zverejnenia: 5.2.2018