Asistentka riaditeľa agentúry MetLife

Agentúra DVORSKÝ s.r.o.

Miesto práce
Nitrianska 1837/5, Piešťany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
jún-júl 2024
Od 1 000 EUR/mesiacNástupný plat 1000 EUR po zapracovaní zvýšenie + Q odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administratívne práce

- komunikácia s existujúcimi a potenciálnymi klientmi

- podpora agentúry - komunikácia s Agentmi a Manažérmi

- komunikácia so zástupcami a oddeleniami centrály spoločnosti

- príprava a spracovávanie podkladov a reportov pre obchodnú

  kanceláriu a  manažéra (obchodné výsledky, pravidelné reporty)

- evidencia a kontrola zmlúv a podkladov k zmluvám

- práca s databázami a informáciami pre marketingové akcie

- práca s informačnými systémami spoločnosti

- dojednávanie náborových stretnutí, asistencia pri nábore

- aktívna spolupráca na zvyšovaní kvality služieb

- stabilný príjem

- silné zázemie prestížnej a rešpektovanej medzinárodnej spoločnosti

- stály profesijný a osobnostný rast

- zodpovedajúce finančné ohodnotenie

Informácie o výberovom konaní

Záujemcovia píšte na email: [email protected]
Pripojte životopis s fotografiou a Motivačný list.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.6.2024 (ostáva ešte 25 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Radosť z práce s ľuďmi, schopnosť budovania si vzťahov

- Samostatnosť pri riešení úloh

- Spoľahlivosť, zmysel pre povinnosť

- Organizačné schopnosti

- Komunikačné zručnosti, zodpovednosť, flexibilita

UPREDNOSTŇUJEME:

Skúsenosti s marketingom. Skúsenosti s náborom a výberom ľudí.

Skúsenosti v administratíve a s riadením ľudí.

Poisťovňa MetLife úspešne pôsobí na slovenskom poistnom trhu už od roku 1995. Poisťovňa ponúka široké spektrum produktov životného a úrazového poistenia, a tradične sa prezentuje stabilnými hospodárskymi výsledkami. MetLife Inc. je globálnym lídrom v poskytovaní poistenia, dôchodkového zabezpečenia a poistných produktov pre zamestnancov. Svoje služby poskytuje 90 miliónom klientov vo viac ako 60 krajinách sveta a má vedúce postavenie v Japonsku, Latinskej Amerike, Ázii, Európe a na Strednom východe.

Kontakt

ID: 4826959  Dátum zverejnenia: 10.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac