Projektový manažér / manažérka

Agentúra AGE, s.r.o.

Miesto práce
Trnavská cesta 82, 821 02 Bratislava 2, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Samostatné vedenie projektu/ov (promoakcie / eventy)
- Koordinácia tímu regionálnych koordinátorov a promotérov,
- Zabezpečenie a zodpovednosť za plynulý priebeh projektov,
- Príprava cenových kalkulácií,
- Výber a školenie promotérov / hostesiek,
- Vytváranie tourplanov (harmonogramov akcií),
- Kontroling, reporting a konečné vyhodnotenie projektov
- Príprava podkladov pre audit, účtovníctvo, mzdové oddelenie, vyúčtovanie zrealizovaných projektov, príprava nákladových rozpočtov
- Komunikácia s klientmi, dodávateľmi
- Príprava prezentácií / návrh promoakcií
- Iné činnosti podľa zadania zamestnávateľa

Práca v mladom a dynamickom kolektíve

V prípade, že Vás pracovná pozícia zaujala, prosíme Vás zaslať životopis s fotografiou a motivačným listom (motivačný list so zameraním na popis doterajších pracovných skúseností súvisiacich s promoakciami, resp. ako by ste vedeli svoje doterajšie skúsenosti využiť v tejto oblasti). Do predmetu emailu prosím uveďte názov pracovnej pozície: manažér .Hľadáme do nášho tímu novú posilu, ktorá má seriózny záujem o prácu. Vopred ďakujeme za prejavený záujem každému uchádzačovi, kontaktovať ale budeme iba uchádzačov,ktorí spĺňajú zadané požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Strojopis - Základy
Fakturácia - Základy
Personalistika - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• Znalosti a skúsenosti v oblasti manažovania projektov sú podmienkou, resp. veľkou výhodou (výpomoc pri zabezpečovaní promoakcií, samostatné vedenie projektov - promoakcií, koordinácia tímu promotérov, regionálnych manažérov)
• aktívny vodič (PODMIENKA),
• výborný time management,
• veľmi dobré komunikačné, organizačné a analytické schopnosti,
• časová flexibilita (ochota pracovať aj počas víkendov / pohyblivá pracovná doba),
• chuť učiť sa nové veci,
• Samostatnosť ale aj tímovosť,
• odolnosť voči stresu, schopnosť riešiť stresové situácie,
• príjemné vystupovanie,
• zodpovednosť, dôslednosť a samostatnosť v rozhodovaní,
• kreativita

Agentúra AGE je reklamnou agentúrou pôsobiacou na slovenskom trhu od r. 2003. Svojim klientom ponúkame komplexné služby v oblasti budovania značky, mediálnej a marketingovej komunikácie a iných produkčných aktivít

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2596962  Dátum zverejnenia: 17.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou