Lékař s odborností klinické mikrobiologie - náborový příspěvek 2.000€

AGEL a.s.

Místo práce
Ostrava, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
1.10.2020

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme atestovaného lékaře v oboru klinické mikrobiologie do našich laboratoří v Třinci, Ostravě a Novém Jičíně s prokazatelnými zkušenostmi z laboratoře.
Nabízíme příspěvek na ubytování, nástup možný ihned.

Zaměstnanecké výhody, benefity

nadstandardní mzdové ohodnocení, prémie
zázemí stabilní dynamické společnosti
5 týdnů dovolené + 5 dnů placeného volna
příspěvek na stravování
příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění
odměny při životních jubileích
příspěvek na dětskou zimní nebo letní rekreaci v rámci holdingu
úhrada poplatků za členství v odborných společnostech
účast na kongresech a vzdělávacích akcích

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Síť laboratoří AGELLAB má v oboru laboratorní medicíny celorepublikový dosah a nabízí spolupracujícím lékařům a klientům, bez ohledu na místo jejich působení, celou nabídku vyšetření dostupnou ve všech laboratořích patřících do skupiny AGEL.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

AGEL je nejúspěšnějším poskytovatelem zdravotní péče ve střední Evropě. Jen v České republice v současné době AGEL provozuje dvanáct nemocnic, síť poliklinik, síť lékáren, laboratoří, distribuční společnosti a další specializovaná zdravotnická zařízení. Od roku 2006 působí AGEL také na Slovensku.
ID: 3974565  Dátum zverejnenia: 25.9.2020