Project manager

AGEL a.s.

Místo práce
Praha, Na Pankráci 30, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
02.01.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Řízení a koordinace vědecko-výzkumných medicinských projektů.
- Zajišťování administrativního procesu podávání grantových žádostí.
- Aktivní vyhledávání vhodných investičních příležitostí a možností rozvoje vědy
a výzkumu v rámci holdingu AGEL.
- Zabezpečení participace a součinnosti jednotlivých subjektů v rámci holdingu AGEL.
- Komunikace s externími vědecko-výzkumnými společnostmi.
- Organizace vzdělávacích akcí (konference, semináře, sympozia).
- Vedení ad hoc projektů dle požadavků vedení společnosti.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Stabilní a zajímavou práci pro významnou společnost v oblasti zdravotní péče;
- Práci v mladém, přátelském kolektivu a v příjemném pracovním prostředí;
- Motivující finanční ohodnocení odpovídající znalostem, zkušenostem a přínosu pro společnost;
- Zaměstnanecké výhody – stravenky, příspěvek zaměstnavatele na životní pojištění, vitamínové balíčky, stabilizační odměny a další;
- 5 týdnů dovolené;
- Možnost profesního a kariérního růstu v rámci skupiny AGEL.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Hlavním cílem společnosti AGEL RESEARCH je vytvořit takovou platformu pro vědu, výzkum a vzdělávání, která poskytne odborným pracovištím maximální administrativní podporu a umožní v této oblasti realizovat maximální ekonomické, vědecké či jiné přínosy a neopominout žádné odborné, právní a ekonomické konsekvence při úzké spolupráci v rámci Skupiny, ale i s dalšími externími domácími i zahraničními subjekty. Vedle této činnosti je úkolem AGEL RESEARCH realizovat i takové akce, které generují zisk, s cílem pokrýt maximální část nákladů na administraci vědy a výzkumu.

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ vzdělání;
- Znalost evropské i národní dotační politiky;
- Orientace v oblasti vědy a výzkumu;
- Osobnostní předpoklady (samostatnost, loajalita, vytrvalost, ochota učit se novým věcem);
- Analytické myšlení, organizační, koordinační a komunikační schopnosti a časová flexibilita;
- Pokročilá znalost MS Office;
- Uživatelská znalost AJ (min. úroveň B2);
- Praxe v oblasti ESF a dotačního financování výhodou;
- Ochotu cestovat a absolvovat služební cesty dle potřeby;

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

AGEL je nejúspěšnějším poskytovatelem zdravotní péče ve střední Evropě. Jen v České republice v současné době AGEL provozuje dvanáct nemocnic, síť poliklinik, síť lékáren, laboratoří, distribuční společnosti a další specializovaná zdravotnická zařízení. Od roku 2006 působí AGEL také na Slovensku.
ID: 2808250  Dátum zverejnenia: 11.11.2016