Farmaceut, Farmaceutický laborant

AGEL Trade s.r.o. - organizačná zložka Slovensko

Miesto práce
Lúčna 57, Šaca
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
950 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-výdaj zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu
-poskytovanie dispenzačného minima, optima, maxima pacientom
-kontrola stavu skladových zásob, objednávanie zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu
-vykonávanie odborných prác pri objednávaní a príjme tovaru
-zabezpečovanie správnej lekárenskej praxe
-spracovanie poukazov pre zdravotné poisťovne
-ostatné činnosti potrebné pre plynulý chod výdajne

príjemné pracovné prostredie, zamestnanecké zľavy, stravné náklady poskytované formou platobnej karty Edenred

-miesto výkonu práce: Nemocnica Košice-Šaca – Výdajňa zdravotníckych potrieb AGEL Trade s.r.o.
-pracovný čas: 7:30-15:30 (pondelok-piatok)
-druh pracovného pomeru: plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia, Zdravotnícke potreby alebo Lekárenstvo, Zdravotnícke a diagnostické pomôcky

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-odborná zdatnosť
-empatia
-ochota pomáhať
-spoľahlivosť
-samostatnosť
-zodpovednosť

distribúcia zdravotníckeho materiálu, veľkoobchod

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3633775  Dátum zverejnenia: 4.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac