Vodič - vnútroareálová doprava

AGEL SK a.s.

Miesto práce
Nemocnica AGEL Komárno, Mederčská, Komárno
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
866 EUR/mesiacpríplatky za prácu nadčas, pohotovosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Preprava osôb alebo materiálu do cieľovej stanice.
  • Napomáhanie starším a/alebo imobilným osobám pri nastupovaní a vystupovaní z vozidla.
  • Zodpovednosť za pridelené motorové vozidlo a zabezpečovanie údržby , čistenia, hygieny a dezinfekcie vozidla.
  • Udržiavanie interiéru a exteriéru vozidla v reprezentatívnom stave.
  • Zabezpečuje čerpanie pohonných hmôt do nádrží, vedie knihy jázd.
  • Vykonáva bežnú a pravidelnú údržbu prideleného motorového vozidla.
  • Nahlasuje poruchy a opotrebenia vozidla poverenému pracovníkovi.
  • Predkladá správy o vykonávaných činnostiach, na základe požiadavky zamestnávateľa.

​• práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti
​• príjemné pracovné prostredie
​• príspevok na DDS
​• zľavy na vybrané produkty a služby
​• detské tábory a aktivity pre rodiny​

Informácie o výberovom konaní

Bližšie informácie poskytneme na osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax na podobnej pozícií výhodou

​• ochota pracovať v kolektíve
​• samostatný a zodpovedný prístup k práci
​• odolnosť voči stresu
​• zmysel pre poriadok
​• zdravotná spôsobilosť​

Spoločnosť AGEL je najúspešnejším súkromným poskytovateľom zdravotnej starostlivosti v strednej Európe. AGEL je NAJZAMESTNÁVATEĽ ROKA 2020, 2021, 2022. Na Slovensku spoločnosť AGEL pôsobí od roku 2006 prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti AGEL SK a prevádzkuje 14 nemocníc, 2 špecializované nemocnice v Bratislave a Banskej Bystrici, Kardiocentrum v Košiciach-Šaci, dve polikliniky, 14 lekární, pracovnú zdravotnú službu, laboratóriá AGELLAB, dopravnú zdravotnú službu a ďalšie spoločnosti, ktoré súvisia s poskytovaním zdravotnej starostlivosti. Súčasťou skupiny je aj Nadácia AGEL. Poskytovanie efektívnej zdravotnej starostlivosti v ekonomicky stabilných zdravotníckych zariadeniach patrí k dlhodobému zámeru spoločnosti. Zameriava sa na rozvoj nemocníc nielen ako celku, ale tiež na rozširovanie starostlivosti v jednotlivých odboroch medicíny, buduje centrá excelentnosti v rámci svojich regionálnych nemocníc. Filozofia spoločnosti je založená na tom, že pacient je na prvom mieste. Prioritou je kvalita, mimoriadny dôraz sa kladie na osvetu v prevencii. Skupina AGEL podporuje vedu, výskum, vzdelávanie, intenzívne spolupracuje so školami a univerzitami. Angažuje sa v zavádzaní umelej inteligencie, telemedicíny a robotickej rehabilitácii.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4818009  Dátum zverejnenia: 29.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 866 EUR/mesiac