Sestra Inštrumentárka

AGEL SK a.s.

Miesto práce
Nemocnica AGEL Komárno, Mederčská, Komárno
Termín nástupu
Dohodou
1 304 EUR/mesiac+ osobný príplatok 200€. Výška mzdy sa odvíja od počtu odpracovaných rokov a od získaného vzdelania.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Poskytovanie komplexnej ošetrovateľskej starostlivosti osobám v rozsahu štúdiom a praxou získaných vedomostí, zručností

- Výkon špecializovaných pracovných činností, samostatne, na základe indikácie lekára a v spolupráci s lekárom podľa špecializačného študijného programu príslušného špecializačného odboru spojené s ošetrovateľskou starostlivosťou, ochranou, podporou a udržiavaním zdravia a špecializované pracovné činnosti v oblasti výchovy k zdraviu, vzdelávania a výskumu

- Vedenie ošetrovateľskej dokumentácie a ďalšej dokumentácie vyplývajúcej z platných právnych predpisov

- Práca s nemocničným informačným systémom

- Špecializované pracovné činnosti na operačných sálach

- Inštrumentovanie pri chirurgických riešeniach ochorení v jednotlivých chirurgických odboroch

- Vykonávanie procesu sterilizácie materiálu a inštrumentária

- Príprava operačnej sály a materiálu pre operáciu

- Spolupráca s lekármi a ostatnými členmi zdravotníckeho tímu

- Seriózne, ústretové a korektné interpersonálne vzťahy

- Možnosť osobného rozvoja a odborného rastu

- Priateľské prostredie, s dôrazom na tímovú spoluprácu

- Práca v stabilnej spoločnosti na plný úväzok

- Príspevok na stravovanie, letný detský tábor a Multisport karta

- Účasť na odborných seminároch a konferenciách s náhradou mzdy, ďalšie benefity podľa kolektívnej zmluvy

Informácie o výberovom konaní

Potrebné doklady:
- žiadosť o prijatie do zamestnania
- súhlas so spracovaním osobných údajov (externý uchádzač)
- profesijný štruktúrovaný životopis s detailným prehľadom doterajšej praxe

Doručenie podkladov na sekretariát riaditeľa Nemocnice AGEL Komárno a.s. alebo emailom na email na personálne HR oddelenie: [email protected] alebo [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Všeobecná sestra/Diplomovaná sestra/ Ošetrovateľstvo

Prax na pozícii/v oblasti

Prax na obdobnej pozícii výhodou

Samostatnosť
Manuálna zručnosť
Zodpovednosť
Chuť učiť sa nové veci

Spoločnosť AGEL je najúspešnejším súkromným poskytovateľom zdravotnej starostlivosti v strednej Európe. AGEL je NAJZAMESTNÁVATEĽ ROKA 2020, 2021, 2022. Na Slovensku spoločnosť AGEL pôsobí od roku 2006 prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti AGEL SK a prevádzkuje 14 nemocníc, 2 špecializované nemocnice v Bratislave a Banskej Bystrici, Kardiocentrum v Košiciach-Šaci, dve polikliniky, 14 lekární, pracovnú zdravotnú službu, laboratóriá AGELLAB, dopravnú zdravotnú službu a ďalšie spoločnosti, ktoré súvisia s poskytovaním zdravotnej starostlivosti. Súčasťou skupiny je aj Nadácia AGEL. Poskytovanie efektívnej zdravotnej starostlivosti v ekonomicky stabilných zdravotníckych zariadeniach patrí k dlhodobému zámeru spoločnosti. Zameriava sa na rozvoj nemocníc nielen ako celku, ale tiež na rozširovanie starostlivosti v jednotlivých odboroch medicíny, buduje centrá excelentnosti v rámci svojich regionálnych nemocníc. Filozofia spoločnosti je založená na tom, že pacient je na prvom mieste. Prioritou je kvalita, mimoriadny dôraz sa kladie na osvetu v prevencii. Skupina AGEL podporuje vedu, výskum, vzdelávanie, intenzívne spolupracuje so školami a univerzitami. Angažuje sa v zavádzaní umelej inteligencie, telemedicíny a robotickej rehabilitácii.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lenka Krajmerová
E-mail: poslať životopis
ID: 4638785  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 304 EUR/mesiac