Výkonný manažér laboratórneho segmentu AGEL SK

AGEL SK a.s.

Bratislava, zdravotnícke zariadenia skupiny AGEL SK, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1.) Príprava návrhu na reštrukturalizáciu a konsolidáciu laboratórií skupiny a jeho následná implementácia.
2.) Optimalizácia prevádzky laboratórií z pohľadu nákladov a procesov.
3.) Dosahovanie nákladovej efektívnosti pri prevádzke laboratórií skupiny.
4.) Zodpovednosť za organizáciu prevádzky všetkých laboratórií skupiny.
5.) Neustále zlepšovanie procesov v laboratóriách skupiny a v rámci nich odstraňovanie slabých miest s cieľom efektívneho využívania zdrojov.
6.) Príprava a implementácia rozvojových projektov v laboratórnom segmente.
7.) Vyhľadávanie obchodných príležitostí.

1.) Zázemie silnej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti.
2.) Profesionálny prístup a prostredie pre kvalitnú a odbornú prácu.
3.) Možnosť zvyšovania svojej odbornosti a možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja.
4.) Ponuka sociálnych a spoločenských akcií pre zamestnancov ako napr. Detský tábor AGEL, športové podujatia,
5.) Uplatnenie vo viacerých regiónoch na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Laboratórne vyšetrovacie metódy v zdravotníctve

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Očakávané vzdelanie a skúsenosti:
a) laboratórne vyšetrovacie metódy v zdravotníctve,
b) odbornú spôsobilosť na výkon špecializovaných pracovných činností v niektorom zo špecializačných odborov - laboratórne a diagnostické metódy v hematológii a transfúziológii/ v klinickej biochémii, v klinickej imunológii a alergológii,/ v klinickej genetike, /v klinickej mikrobiológii,
c) odbornú spôsobilosť na riadenie a organizáciu zdravotníctva,
d) znalosť platobných mechanizmov,
e) skúsenosť s riadením a vedením laboratória,
f) skúsenosť s optimalizáciou procesov v laboratóriu,
g) manažérska skúsenosť (budovanie tímu, motivácia, riadenie).

Osobné predpoklady:
a) orientácia na výsledky,
b) odolnosť voči tlaku,
c) komunikatívnosť,
d) spoľahlivosť,
e) precíznosť,
f) analytické myslenie,
g) reprezentatívne vystupovanie.

AGEL SK a.s. je dcérskou spoločnosťou AGEL a.s. v Českej republike a pôsobí na Slovensku od roku 2006. Poslaním spoločnosti AGEL SK a.s. je poskytovanie metodickej a riadiacej činnosti pre dcérske subjekty na Slovensku, akvizičná činnosť v podobe dosiahnutia a realizácie dlhodobého prenájmu, resp. kúpy zdravotníckych zariadení na území Slovenskej republiky a s tým súvisiace poskytovanie komplexnej zdravotnej starostlivosti. Skupina AGEL a.s. je najväčším súkromným poskytovateľom zdravotnej starostlivosti ve strednej Európe.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Palisády 56
811 06 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martina Tomášová
Tel.: +421 903 600 094
E-mail: poslať životopis
ID: 3257425   Dátum zverejnenia: 4.12.2017