Odborný predajca v kuchynskom štúdiu

AGE Tech s.r.o.

Miesto práce
AGE Tech s. r.o., Čadca
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 600 EUR/mesiac13.plat ,odmeny ,bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vypracovávanie 3D grafických návrhov kuchýň a cenových ponúk
komunikácia so zákazníkmi a odborný servis zákazníkom
komunikácia s dodávateľmi, vypracovanie objednávok, zodpovednosť za objednávky
zodpovednosť za kúpne zmluvy a zákazky
vypracovania špecifikácií a technickej dokumentácie
ostatné činnosti spojené s chodom kuchynského štúdia.
Uchádzača zaškolíme do programu 3D grafických návrhov ,taktiež ostatných znalostí potrebných pre vykonávanie tejto práce.

Rozrastajúce sa firma, vynikajúci kolektív ,príjemné pracovné prostredie, zaujímavé finančné ohodnotenie, pružný pracovný čas, možnosť kombinácie home office a prezenčnej práce.

Informácie o výberovom konaní

Posielať životopis mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

drevárstvo a nabytkárstvo ,architektúra,desing

Vodičský preukaz

A, B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Uprednostnení budú uchádzači so vzdelaním odbor: architektúra, bytový design,
vzdelanie obchodné - výhodou , nie je podmienkou

Počítačové znalosti - používateľ:
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - základy
design program - expert, pokročilý
Pracovná oblasť, v ktorej je prax výhodou nie podmienkou : bytový architekt, konkrétne skúsenosti aj s návrhom kuchynského nábytku ,plusom je obchod.
Osobnostné predpoklady, ďalšie požiadavky
- prax s predajom nábytku - kuchýň a realizáciou grafických návrhov - výhodou nie podmienkou
-rozširujeme stav zamestnancov preto , nový uchádzač bude postupne zaškolený kompetentnou osobou
- zodpovednosť
- komunikatívnosť
- obchodný duch
- samostatnosť
- spoľahlivosť
- kreativita

Elektro a kuchynské štúdio. Spoločnosť AGE Tech s.r.o. Čadca je na trhu úspešná 16 rokov ako predajňa elektro - biela technika a 13 rokov ako kuchynské štúdio. Patríme medzi najväčších dodávateľov kuchynských liniek a ostatného nábytku slovenského výrobcu DALNO.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3658612  Dátum zverejnenia: 21.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac