Odborný predajca a montážny pracovník v kuchynskom štúdiu

AGE Tech s.r.o.

Miesto práce
AGE Tech s. r.o., Čadca
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď, prípadne dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 150 EUR/mesiac13.plat , odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práce pri montáži kuchýň
vypracovávanie 3D grafických návrhov kuchýň a cenových ponúk
komunikácia so zákazníkmi a odborný servis zákazníkom
komunikácia s dodávateľmi, vypracovanie objednávok, zodpovednosť za objednávky
zodpovednosť za kúpne zmluvy a zákazky
vypracovania špecifikácií a technickej dokumentácie
ostatné činnosti spojené s chodom kuchynského štúdia.

príjemné pracovné prostredie, zaujímavé finančné ohodnotenie

Vaše životopisy a žiadosti posielajte na e-mail : [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

drevárske, architektúra, technické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výhodou je prax v obore: montáž nábytku.
-výhodou/nie podmienkou/-bytový architekt, konkrétne skúsenosti aj s návrhom kuchynského nábytku, plusom je obchod.
Osobnostné predpoklady, ďalšie požiadavky
- výhodou prax s predajom nábytku - kuchýň a realizáciou grafických návrhov výhodou nie podmienkou
- design program - expert, pokročilý
- plusom je odborné vzdelanie (prax) v drevárstve - nábytkárstve
- zodpovednosť
- komunikatívnosť
- obchodný duch
- samostatnosť
- spoľahlivosť
- kreativita
- flexibilita

Elektro a kuchynské štúdio. Spoločnosť AGE Tech s.r.o. Čadca je na trhu úspešná 16 rokov ako predajňa elektro - biela technika a 13 rokov ako kuchynské štúdio. Patríme medzi najväčších dodávateľov kuchynských liniek a ostatného nábytku slovenského výrobcu DALNO.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2197760  Dátum zverejnenia: 25.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac