Reagujte bez životopisu

Stavbyvedúci, majster stavebnej výroby

AGAD s. r. o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiacOdmeny zo zrealizovaných stavieb

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie stavby, písanie stavebného denníka, práca s PC, riadenie pracovníkov...

Hradené cestovné, stravné

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Pozemné stavby, vodohospodárske stavby

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Vítaná

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Náš tím má 20 ročné skúsenosti v oblasti vodohospodárskych stavieb. Vykonávame montáže kanalizácií a vodovodu: montáže hlavných zberačov, ako aj montáže prípojok kanalizácií a vodovodu. Služby ponúkame vrátane výkopových prác, s osádzaním šachiet, spätných úprav, pokládkou potrubia, zváraním vodovodného potrubia, presným zameraním, odtlakovaním aj monitoringom.

Riadime stavby, budujeme rodinné domy. Taktiež sa zúčastňujeme pri budovaní drobných stavieb, zatepľovaní. Zabezpečujeme betonáž, pokládku dlažieb a obkladov, zámkovej dlažby, rekonštrukcia a budovanie omietok.
www.agad.work
ID: 4386702  Dátum zverejnenia: 23.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac