Murár

AGAD s. r. o.

Slovensko, Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 100 - 1 400 EUR/mesiac13.plat, plat od 1100 - 1400 podľa skúseností, odmeny zo zákazky za dobre vykonanú prácu, možnosť platového rastu, stravné samozrejmosťou, v prípade týždňoviek diéty, ubytovanie a cestovné hradené, OOPP zabezpečené firmou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

výstavba rodinných domov, montáž kanalizácie a vodovodu, poradenstvo

V prípade záujmu alebo akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel.č. 0907 901 305 alebo mailom na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

pozemné stavby, inžinierske stavby, murár, potrubár, fasádnik

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

samostatnosť, zodpovednosť a kladné vystupovanie

Náš tím má 20 ročné skúsenosti v oblasti vodohospodárskych stavieb. Vykonávame montáže kanalizácií a vodovodu: montáže hlavných zberačov, ako aj montáže prípojok kanalizácií a vodovodu. Služby ponúkame vrátane výkopových prác, s osádzaním šachiet, spätných úprav, pokládkou potrubia, zváraním vodovodného potrubia, presným zameraním, odtlakovaním aj monitoringom.

Riadime stavby, budujeme rodinné domy. Taktiež sa zúčastňujeme pri budovaní drobných stavieb, zatepľovaní. Zabezpečujeme betonáž, pokládku dlažieb a obkladov, zámkovej dlažby, rekonštrukcia a budovanie omietok.
www.agad.work
ID: 4119877  Dátum zverejnenia: 10.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac