Vodič kamiónu

AG s. r. o.

Miesto práce
Slovensko, Česko, Maďarsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 1 900 EUR/mesiacodmeny, dochádzkové bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme vodičov na medzinárodnú kamiónovú prepravu
- preprava tovaru Slovensko-Čechy-Maďarsko-Slovensko
- stabilné prepravy
- jazda podľa predpisov nariadenia ES č. 561/2006
- starostlivosť o vozidlo
- vozidlá sú vybavené platobnými aj tankovacími kartami
- automatické platenie mýta prostredníctvom mýtnych jednotiek online

víkendy voľné + niektoré pracovné dni voľné (podľa aktuálnej prepravy), finančná istota, dochádzkové bonusy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

E

Prax na pozícii/v oblasti

vítaná

Počet rokov praxe

1

zodpovednosť, flexibilita, spoľahlivosť

AG s. r. o. je spoločnosť so sídlom na Slovensku a poskytuje špedičné a dopravné sprostredkovateľské služby v krajinách EÚ - predovšetkým v Maďarsku a v Čechách.

Pri poskytovaní spoľahlivých špedičných a sprostredkovateľských dopravných služieb, je našim jediným poslaním, priniesť tie najspoľahlivejšie služby. Popri dlhoročných skúsenostiach v poskytovaní dopravných služieb sa tešíme na budovanie dlhodobých vzťahov so všetkými našimi zákazníkmi.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4506022  Dátum zverejnenia: 23.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac