Skladník

AG Spices s.r.o.

Miesto práce
Ivanka pri Nitre, Nitra
Termín nástupu
20.11.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjem tovaru na sklad, príprava tovaru na expedíciu, inventúry, hlásenie komodít pre objednávky, zodpovednosť za označovanie tovaru, za poriadok a prehľad v sklade

Informácie o výberovom konaní

Ovládanie maďarského jazyka môže byť výhodou

Požiadavky na zamestnanca

Organizovanie a plánovanie práce, komunikácia (jednanie s ľuďmi), kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa, analyzovanie a riešenie problémov, pružnosť v myslení, flexibilita, improvizačné spôsobilosti, samostatnosť, zodpovednosť, dôslednosť.

Spoločnosť zameraná na priemyselné spracovanie a distribúciu korenín a koreninových zmesí.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Nitra
ID: 3174090   Dátum zverejnenia: 10.11.2017