Key Account Manager - Food Service (verejné stravovanie)

AG FOODS SK s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
1.10.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac+ variabilná zložka podľa plnenia cieľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj tak, aby si splnil plán
- postaraj sa o existujúcich zákazníkov a nájdi nových
- postráž si splatnosti faktúr
- využi marketingovú podporu u zákazníkov
- Tvoji zákazníci sú Nemocnice, DSS a prevádzky verejného stravovania
- zúčastníš sa aj pravidelných porád, konferencií, aj firemných akcií

- staň sa súčasťou rodinnej spoločnosti s 30 ročnou tradíciou
- nauč sa niečo nové
- dáme Ti k tomu služobné auto aj na súkromné účely
- daj si doma kávu za zamestnanecké ceny
- nájdeš u nás prijemne pracovné prostredia a skvelý kolektív

Keď nás zaujmeš svojim CV-čkom, pozveme Ťa na osobné stretnutie v Pezinku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Office 365 - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Budeš vhodný kandidát ak máš chuť pracovať a vieš to preniesť aj na svoje okolie, komunikuješ profesionálne, si asertívny, máš analytické myslenie a obchodné skúsenosti. Si samostatný, rozhodný, zodpovedný a Tvoje konanie je etické. Svojím postojom, správaním a vystupovaním budeš reprezentovať spoločnosť a podieľať sa na jej ďalšom rozvoji.

Sme medzinárodná výrobno - obchodná potravinárska spoločnosť so zameraním na FOOD SERVIS, Vending a HORECA pôsobiaca v Čechách, Poľsku, Slovensku a Maďarsku. Máme viac ako 30-ročnú tradíciu vo vlastnej výrobe väčšiny sortimentu. Naše hodnoty sú cieľavedomosť, nadšenie, etika, spolupráca, rozhodnosť a zodpovednosť.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3965318  Dátum zverejnenia: 9.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac