Obchodný zástupca pre Maďarský trh - Východ

AG FOIL s.r.o.

Miesto práce
Maďarsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 340 - 2 000 EUR/mesiacmzda podľa dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov a obchodných príležitostí na Maďarskom trhu
- predaj produktov a zodpovednosť za plnenie osobného plánu predaja
- komunikácia so stávajúcimi zákazníkmi mailom, telefonicky a osobne
- obchodno-technická podpora priamo u zákazníka, návrh technického riešenia
- práca v teréne: obchodné stretnutia, prezentácia portfólia spoločnosti, nadväzovanie obchodných vzťahov, získavanie objednávok
- zodpovedanie za dosahované obchodné výsledky spoločnosti
- administratívne, kancelárske a kontrolné práce
- reporty z jednaní
- obstarávanie aj časti slovenského trhu (ak bude potrebné)

- pridelenie osobného motorového vozidla strednej triedy, po zapracovaní možnosť využitia na osobné účely
- pridelenie smartphonu, po zapracovaní možnosť využitia na osobné účely
- firemný notebook
- možnosť vzdelávania a profesionálneho rastu, samostatná, dynamická práca v profesionálnom a príjemnom kolektíve
- motivujúce ohodnotenie oceňujúce aktivitu a pracovný výkon
- flexibilný pracovný čas
- stravné lístky v hodnote 6 € za 1,5 €

Písomnú žiadosť a životopis s uvedeným súhlasom so spracovaním osobných údajov pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie zasielajte na adresu firmy alebo e-mail: [email protected].
Iba vybraných uchádzačov oslovíme !
V žiadosti prosím uveďte o akú pozíciu sa uchádzate !

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Ochota cestovať, technické myslenie, komunikatívnosť, samostatnosť, flexibilita, logické myslenie.
Predchádzajúca prax v obchodnej činnosti - Výhodou.

AG FOIL je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť v oblasti označovania a identifikácie výrobkov s dlhoročnou výrobnou tradíciou. Patríme medzi najväčších výrobcov termotransferových fólií, ražbových (dátumovacích) fólií, polygrafických fólií pre tepelnú ražbu, textilných etikiet, samolepiacich a nesamolepiacich etikiet v strednej Európe. Viac informácií na www.agfoil.eu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4489297  Dátum zverejnenia: 16.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 340 EUR/mesiac