Можливість для людей з України

Upratovačka

AG Consulting Office s.r.o.

Miesto práce
Ulica L. Amadého 1514/50, Gabčíkovo
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
3.5.2024
Mzdové podmienky (brutto)
7,1 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upratovačka na polovičný úväzok v Gabčíkove od mája do októbra.

Hľadáme upratovačku na polovičný úväzok pre nenáročnú prácu na upratovanie apartmánu, rodinného domu a kancelárii v Gabčíkove.

  • Žehlenie oblečenia a posteľnej bielizne
  • Pranie oblečenia a posteľnej bielizne
  • Upratovanie apartmánu, rodinného domu a kancelárie
  • Výmena posteľnej bielizne a osušiek
  • Vysávanie kobercov
  • Utieranie prachu
  • Čistenie kúpeľní

Pracovná doba bude typická pre pozíciu upratovačky, s možnosťou pracovať aj cez víkendy.

Typická pracovná doba pre pozíciu upratovačky zahŕňa:

  • Cca 4 hodiny denne
  • Práca cez víkendy

  • Máte flexibilný pracovný čas, ktorý sa prispôsobí počtu ubytovaných hostí.
  • Ponúkame vám príležitosť získať skúsenosti v pohostinstve a rozvíjať sa v oblasti upratovania.
  • Pracujete v príjemnom prostredí a s kolegami, ktorí vás radi privítajú do tímu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

  • Rýchla a efektívna
  • Zručná a precízna

Hlavnou činnosťou účtovníckej kancelárie AG Consulting Office s.r.o je hlavne podvojné a jednoduché účtovníctvo, mzdy, personalistika a založenie firiem a živností. Naša kancelária sa nachádza v peknom domácom prostredí vo dvore pri rodinnom dome na veľmi tichej a kľudnej časti mesta Gabčíkovo.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

ID: 4821573  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7,1 EUR/hod.