Projektant | Strojní technologie a potrubí

AFRY CZ s.r.o. - organizačná zložka Slovensko

Místo práce
Práce z domu
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 1 600 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rozšiřujeme tým a hledáme šikovného kolegu do týmu „strojařů“. Věnujeme se projekční činnosti v oboru strojírenství, oblast potrubních systémů.

• Projektování potrubí a zařízení ve 3D
• Následná tvorba projektové dokumentace ve všech stupních
• Osobní rozvoj a spolupráce na velkých a mezinárodních projektech
• Možnost pracovat na zahraničních projektech v rámci skupiny AFRY
i v zahraničí

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Work–life balance nám není cizí – máme pružnou pracovní dobu, home-office a k odpočinku 25 dní dovolené
• Flexibilita je pro nás důležitá, proto nabízíme i možnost zkráceného úvazku
• Přispíváme na jídlo a v kanceláři máme vždy výbornou kávu i čaj
• Podporujeme vzdělávání a máme vlastní kurzy angličtiny/němčiny
• Výběr dalších benefitů necháme na Vás – v rámci našeho benefitního balíčku můžete využívat například MultiSport kartu, příspěvek na penzijní pojištění, různé volnočasové aktivity a mnoho dalšího...

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

strojírenství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

AutoCAD - Pokročilý
PDMS - Základy
Revit - Základy
AutoCAD Plant 3D - Základy

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Zkušenosti z oboru jsou vítány, ale pozice je vhodná i pro absolventy VŠ

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Sme firma s jedinečným rozsahom portfólia služieb pokrývajúca oblasti architektúry, dopravy, priemyslu, energetiky, stavebníctva a infraštruktúry. Sme AFRY CZ.

Mnohoročné skúsenosti na českom trhu nám umožňujú prinášať inovatívne a jedinečné riešenia v oblastiach konzultačných, inžinierskych a expertných služieb v mnohých oblastiach.

Sme súčasťou škandinávskej skupiny AFRY, ktorá má v súčasnej dobe cez 17 000 skvelých expertov a pôsobí po celom svete.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4478605  Dátum zverejnenia: 2.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/měsíc