Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Strojník stavebnej mechanizácie

AFR GROUP s. r. o.

Miesto práce
Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na pásovom rýpadle

Informácie o výberovom konaní

Platný strojnícky preukaz

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

Spoločnosť AFR GROUP s.r.o. vznikla v roku 2017. Po rokoch skúseností sa dynamicky rozvíjala a v dnešnej dobe je schopná pokryť akékoľvek búracie, výkopové a zemné práce vrátane zhodnotenia vzniknutých odpadov, čo v dnešnej dobe v maximálnej miere redukuje náklady stavebníka resp. investora stavby. Naša firma disponuje vlastnou mechanizáciou a má nadštandartné vzťahy so Slovenskými ale i Českými stavebnými a dopravnými firmami a práve preto sme schopní pri realizácii stavieb veľkého rozsahu kompletne zabezpečiť všetko k Vašej úplnej spokojnosti.

V roku 2023 sme založili AFR GROUP s.r.o. - ZDRUŽENIE a rozšírili sme portfólio našich služieb o moderný Zberný dvor stavebných odpadov v obci Zohor, v ktorom zabezpečuje nie len preberanie odpadov od našich klientov ale i samotnú recykláciu, ktorej výstupom je predaj recyklátov, ktoré v plnej miere nahrádzajú prírodné materiály a tým zmenšujú environmentálny dopad na prírodné zdroje a odťaženie riadených skládok. Aby bola služby v odpadovom hospodárstve pre našich klientov komplexná, v Marci 2024 sme vybavili zberný dvor o IVECO EuroCargo, ktoré zabezpečuje pre našich klientov dovoz a odvoz kontajnera vrátane likvidácie resp. recyklácie odpadov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4547600  Dátum zverejnenia: 12.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac