Predajca špecializovanej predajne technických tesnení.

AFINIS Group s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
800 - 1 500 EUR/mesiacPonúkaná mzda pre túto pozíciu je od 800 EUR brutto plus odmeny z predaja. Zverejnená mzda je minimálna možná ponuka. Nástupná mzda môže byť vyššia v závislosti od rozsahu splnenia požiadaviek na zamestnanca (vzdelanie, jazykové znalosti, požadovaná prax, osobnostné predpoklady a zručnosti). Ponúkame mzdové ohodnotenie s motivačnou zložkou, na základe dosiahnutých výsledkov + 13 a 14 plat + odmeny za mimoriadne pracovné výkony a vernostný a sociálny program.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- hotovostný predaj
- starostlivosť o zákazníkov v maloobchodnej predajni
- osobná , telefonická a emailová komunikácia s klientmi
- Bežné administratívne práce, vybavenie dennej agendy
- Spracovanie objednávok
- Príprava a spracovanie dodacích listov
- Samostatné riešenie zverených úloh, zodpovednosť za ich priebeh a úspešné ukončenie
- Vytváranie cenový ponúk a dopytov
- Pravidelná kontrola stavu objednávok
- Triedenie a archivácia objednávok
- Spolupráca s inými oddeleniami spoločnosti
- Dodržiavanie a udržiavanie poriadku na pracovisku

Budú spresnené na pohovore.

Možnosť pracovať v dynamickej firme, ktorá je vedúcou spoločnosťou v oblasti tesnení na Slovenskom trhu. Zaručujeme profesionálny rast a osobnú stabilitu.

Ponúkame mzdové ohodnotenie s motivačnou zložkou, na základe dosiahnutých výsledkov + 13 a 14 plat + odmeny za mimoriadne pracovné výkony a vernostný a sociálny program.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojársky odbor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme Vás!
Ak ste osobou, ktoré má rada ľudí potom je toto miesto určené pre Vás.
My hľadáme osobu, ktorá vie jednať s ľuďmi, má stále dobrú náladu a vie si udržať dobrú kontrolu vo svojom operačnom priestore. Od tejto osoby budeme požadovať 100 percentné plnenie si povinností na poste tak, aby to o čo má pod svojou kontrolou fungovalo vynikajúco.

Možnosť postúpiť na samostatného obchodníka.

Od uchádzača budeme požadovať:

 Základnú znalosť anglického alebo nemckého jazyka
 Zodpovedný prístup k práci
 znalosť práce s PC
 Ochotu sa učiť nové veci
 Samostatnosť
 Bezúhonnosť

Sme dynamicky rastúca obchodno-výrobná spoločnosť, ktorá úspešne podniká v oblasti tesnení a tesniacich technológií už 29 rokov.
Záleží nám, aby sme všetky služby poskytovali vždy na profesionálnej úrovni. Neustále pracujeme na svojom rozvoji a raste, osvojujeme si tie najmodernejšie technológie a postupy. To všetko robíme pre našich zákazníkov v duchu nášho sloganu „PRESNE•TESNE• NA MIERU“.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3697797  Dátum zverejnenia: 19.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 500 EUR/mesiacPonúkaná mzda pre túto pozíciu je od 800 EUR brutto plus odmeny z predaja. Zverejnená mzda je minimálna možná ponuka. Nástupná mzda môže byť vyššia v závislosti od rozsahu splnenia požiadaviek na zamestnanca (vzdelanie, jazykové znalosti, požadovaná prax, osobnostné predpoklady a zručnosti). Ponúkame mzdové ohodnotenie s motivačnou zložkou, na základe dosiahnutých výsledkov + 13 a 14 plat + odmeny za mimoriadne pracovné výkony a vernostný a sociálny program.