Asistent/ka obchodnému tímu

AFINIS Group s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaná mzda pre túto pozíciu je od 1000 EUR brutto. Zverejnená mzda je minimálna možná ponuka. Nástupná mzda môže byť vyššia v závislosti od rozsahu splnenia požiadaviek na zamestnanca (vzdelanie, jazykové znalosti, požadovaná prax, osobnostné predpoklady a zručnosti). Ponúkame mzdové ohodnotenie s motivačnou zložkou, na základe dosiahnutých výsledkov + 13 a 14 plat + odmeny za mimoriadne pracovné výkony a vernostný a sociálny program.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 Telefonická a emailová komunikácia s klientmi slovenskom resp. v anglickom jazyku
 Bežné administratívne práce, vybavenie dennej agendy
 Spracovanie objednávok
 Príprava a spracovanie dodacích listov
 Vystavovanie faktúr
 Spracovanie e-shopových objednávok
 Samostatné riešenie zverených úloh, zodpovednosť za ich priebeh a úspešné ukončenie
 Vytváranie cenový ponúk a dopytov
 Pravidelná kontrola stavu objednávok
 Triedenie a archivácia objednávok
 Kontrola pohľadávok a vystavovanie upomienok
 Spolupráca s inými oddeleniami spoločnosti
 Dodržiavanie a udržiavanie poriadku na pracovisku
 Scanovanie, kopírovanie

Budú spresnené na pohovore.

Možnosť pracovať v dynamickej firme, ktorá je vedúcou spoločnosťou v oblasti tesnení na Slovenskom trhu. Zaručujeme profesionálny rast a osobnú stabilitu.

Ponúkame mzdové ohodnotenie s motivačnou zložkou, na základe dosiahnutých výsledkov + 13 a 14 plat + odmeny za mimoriadne pracovné výkony a vernostný a sociálny program.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme Vás!
Ak ste osobou, ktoré má rada ľudí potom je toto miesto určené pre Vás.
My hľadáme osobu, ktorá má dobré organizačné vlastnosti, vie jednať s ľuďmi, má stále dobrú náladu a vie si udržať dobrú kontrolu vo svojom operačnom priestore. Od tejto osoby budeme požadovať 100 percentné plnenie si povinností na poste tak, aby to o čo má pod svojou kontrolou fungovalo vynikajúco.

Možnosť postúpiť na samostatného obchodníka.

Od uchádzača budeme požadovať:

 Znalosť anglického alebo nemckého jazyka slovom aj písmom podmienkou, min. B2
 Zodpovedný prístup k práci
 znalosť práce s PC
 Ochotu sa učiť nové veci
 Samostatnosť
 Bezúhonnosť

Sme dynamicky rastúca obchodno-výrobná spoločnosť, ktorá úspešne podniká v oblasti tesnení a tesniacich technológií už 29 rokov.
Záleží nám, aby sme všetky služby poskytovali vždy na profesionálnej úrovni. Neustále pracujeme na svojom rozvoji a raste, osvojujeme si tie najmodernejšie technológie a postupy. To všetko robíme pre našich zákazníkov v duchu nášho sloganu „PRESNE•TESNE• NA MIERU“.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3610877  Dátum zverejnenia: 28.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Ponúkaná mzda pre túto pozíciu je od 1000 EUR brutto. Zverejnená mzda je minimálna možná ponuka. Nástupná mzda môže byť vyššia v závislosti od rozsahu splnenia požiadaviek na zamestnanca (vzdelanie, jazykové znalosti, požadovaná prax, osobnostné predpoklady a zručnosti). Ponúkame mzdové ohodnotenie s motivačnou zložkou, na základe dosiahnutých výsledkov + 13 a 14 plat + odmeny za mimoriadne pracovné výkony a vernostný a sociálny program.