Operátor strojov.

AFINIS Group s. r. o.

Miesto práce
Bratislava III, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1000 – 1200 € brutto/ mesiac, podľa preukázaných schopností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 Obsluha strojov a strojných zariadení
 Vzdelanie strojárskeho zamerania
 Potrebná znalosť čítania technických výkresov

Možnosť pracovať v mladej dynamickej firme, ktorá je vedúcou spoločnosťou v oblasti tesnení na Slovenskom trhu.
Možnosti profesionálneho rastu, stabilita.
Práca nie je jednotvárna /ako v prípade pásovej resp. sériovej výroby/, ale tvorivá s použitím najmodernejšej technológie.
Mzdové ohodnotenie s motivačnou zložkou, na základe dosiahnutých výsledkov 13, 14 plat + odmeny za mimoriadne pracovné výkony. Vernostný, sociálny program.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárske - mechanik nastavovač

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od uchádzača požadujeme:
 Znalosti z odboru strojárstva
 Čítanie technických výkresov
 Technické myslenie
 Zodpovednosť, dôslednosť
 Znalosť práce s PC
 Bezúhodnosť
 Samostatnosť
 Tímový duch
 AutoCad výhodou

Sme dynamicky rastúca obchodno-výrobná spoločnosť, ktorá úspešne podniká v oblasti tesnení a tesniacich technológií už 29 rokov.
Záleží nám, aby sme všetky služby poskytovali vždy na profesionálnej úrovni. Neustále pracujeme na svojom rozvoji a raste, osvojujeme si tie najmodernejšie technológie a postupy. To všetko robíme pre našich zákazníkov v duchu nášho sloganu „PRESNE•TESNE• NA MIERU“.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3602515  Dátum zverejnenia: 18.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 – 1200 € brutto/ mesiac, podľa preukázaných schopností