Vedúci obchodnej skupiny

AFINES GROUP j.s.a.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Spoločnosť poskytuje úvodný finančný bonus na rozbeh činnosti pri splnení dohodnutých podmienok. Atraktívny provízny systém.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu dcérsku spoločnosť AFINES PARTNERS (https://afinespartners.sk) hľadáme schopných kolegov/kolegyne, ktorí chcú spoločne s nami rásť. Ponúkame skvelú príležitosť rýchleho kariérneho a aj finančného rastu.
Hlavnou náplňou práce je:
- napĺňanie obchodného plánu
- nábor nových kolegov a vytváranie svojho obchodného tímu
- vedenie obchodného tímu

Pozícia je vhodná aj pre začiatočníkov, ktorí sa neboja nových výziev.
Sme členom UNIVERSAL Brooker Pool (Universal Maklérsky Dom a.s.), patriaceho medzi najúspešnejšie maklérske spoločnosti v SR a ČR.

Sloboda a možnosť sebarealizácie
Flexibilný pracovný čas - je len na Vás, kedy a kde pracujete
Neobmedzená výška príjmu - je len na Vás, či si určíte strop
Moderné digitálne prostriedky
Každý má svoju kariéru vo vlastných rukách
Vzdelávanie a mentoring zabezpečený spoločnosťou
Komplexné portfólio produktov - poistenie, úvery, sporenie, dôchodky, investície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Radosť učiť sa nové veci.
Skvelá komunikácia s ľuďmi.
Silná orientácia na klienta.
Zodpovednosť.

Naša skupina je orientovaná na sféru IT a financií. Máme dlhoročné skúsenosti z oblasti IT, Customer Care, Service Desk, rovnako aj z Retail a obchodu. Z pohľadu finančného sektora máme v skupine spoločnosť, ktorá je registrovaná v NBS ako podriadený finančný agent pre všetkých 6 sektorov.
Venujeme sa projektom, ktoré majú budúcnosť. Nielen našu, ale aj našich zákazníkov. Náš zákazník má právo byť tvrdohlavý, my mu pomôžeme byť úspešný. Slovné spojenie "nedá sa" nie je v našom slovníku. Naše know-how nám umožňuje dodávať projekty nielen pre veľkých nadnárodných klientov, ale aj pre menšie a stredné spoločnosti. Naše riešenia sú úspešne nasadené v spoločnostiach na Slovensku a v EU.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4130053  Dátum zverejnenia: 19.9.2021