Vývojár pre DACH

AFINES GROUP j.s.a.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Dohodou
2 400 EUR/mesiacMzda sa bude odvíjať od skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme programátorov pre projekty v DACH regióne. Ak máte aspoň 3-ročné skúsenosti s programovaním v
- Java
- Javascript
- PHP
- .NET
- C++
- Swift
- Android
máme pre Vás zaujímavé projekty u našich zákazníkov v DACH regióne.

Remote work.
Projekty z rôznych vertikál: Telco, Finance, Automotive,...

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Očakávame osobnosti, ktoré sú schopné rozmýšľať a priniesť do tímu nový vietor. Znalosť nemeckého jazyka je vítaná.

Naša skupina je orientovaná na sféru IT a financií. Máme dlhoročné skúsenosti z oblasti IT, Customer Care, Service Desk, rovnako aj z Retail a obchodu. Z pohľadu finančného sektora máme v skupine spoločnosť, ktorá je registrovaná v NBS ako podriadený finančný agent pre všetkých 6 sektorov.
Venujeme sa projektom, ktoré majú budúcnosť. Nielen našu, ale aj našich zákazníkov. Náš zákazník má právo byť tvrdohlavý, my mu pomôžeme byť úspešný. Slovné spojenie "nedá sa" nie je v našom slovníku. Naše know-how nám umožňuje dodávať projekty nielen pre veľkých nadnárodných klientov, ale aj pre menšie a stredné spoločnosti. Naše riešenia sú úspešne nasadené v spoločnostiach na Slovensku a v EU.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3993338  Dátum zverejnenia: 29.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 400 EUR/mesiac