1 600 - 2 000 EUR

Čas na zmenu kariéry? Pracujte ako opatrovateľ/ka v Írsku. Plat 1600-2000 eur brutto. Ubytovanie a strava zdarma.

Affordable Live-in Homecare

Miesto práce
Írsko
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V súčasnosti máme takmer 100 opatrovateľov pracujúcich v Írsku prostredníctvom našej agentúry. Máme 6 ročné skúsenosti ako opatrovateľská agentúra a sme hrdí byť agentúrou,ktorá prináša férovosť späť do domácej starostlivosti.

Pracujte ako opatrovateľ/ka alebo zdravotná sestra seniorov v domácnosti v Írsku (Live-in Carer) s možnosťou 2-3 mesačných turnusov.
Ponúkaný plat je 1600 - 2000 EUR brutto mesačne za odpracovaných 37 až 45 hodín týždenne. Ubytovanie a strava sú zabezpečené zdarma.

Ak Vás táto ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis v anglickom jazyku na: [email protected] alebo nám zatelefonujte na číslo:

+353 877440729

Pre viac informácií si môžete tiež pozrieť našu webstránku: www.alhomecare.ie

*Poznámka: Ak by ste sa chceli uistiť, že AlHomecare je naozaj dobrá a dôveryhodná agentúra, na vyžiadanie Vám poskytneme kontakty na naše/ich opatrovateľky/ov, ktoré/í sa práve nachádzajú v Írsku, aby ste sa s nimi mohli porozprávať o tom ako sa im páči život a práca opatrovateľky/a v Írsku sprostredkovaná našou agentúrou.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Plat vo výške 1600 – 2000 EUR brutto mesačne za odpracovaných 37 až 45 hodín týždenne. Ubytovanie a strava zdarma.Preplatená letenka po prvom odpracovanom mesiaci.

Ponúkame:

1. Plat vo výške 1600 – 2000 EUR brutto mesačne za odpracovaných 37 až 45 hodín týždenne (v závislosti od Vašej úrovne anglického jazyka a skúseností). Tiež môžete pracovať nadčasy, ktoré sú samozrejme platené navyše.
2. Ubytovanie a stravu v domácnosti seniora zdarma.
3. Letenku do Írska, ktorá bude preplatená na konci prvého odpracovaného mesiaca.
4. 4 týždne platenej dovolenky ročne.
5. Legálnu pracovnú zmluvu podpísanú pred príchodom do Írska.
6. Online tréningový program o starostlivosti o seniorov zdarma.
7. Našu podporu počas celého procesu.
8. Nájdenie ďalšej práce v Írsku po ukončení prvého umiestnenia v domácnosti seniora.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Affordable Live-in Homecare places carers with the elderly all over Ireland. We have been in business for 6 years. We are a registered recruitment agency. Currently we have 100 carers working in Ireland. We take very good care of our carers and our clients. We will stay in contact with you throughout the placement. And when your placement finishes we will find you your next placement. We are here for you...100%

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáte zmenu kariéry? ALHomecare vie, že ľudia pracujúci v hoteloch či reštauráciách alebo v profesiách, kde sa starajú o deti majú potrebné zručnosti, ktoré môžu využiť v práci opatrovateľa.
Takíto ľudia sú veľmi milí a priateľskí, flexibilní a adaptabilní. Vedia ako jednať s ľuďmi, sú zruční vo varení, upratovaní, dodržiavaní hygieny.

V súčasnosti máme mnoho opatrovateľov, ktorí pracovali predtým v hoteloch, reštauráciách či opatrovali alebo vyučovali deti. Takúto zmenu môžete spraviť aj Vy.

Ak máte skúsenosti s opatrovaním rodinného príslušníka to je skvelý bonus, no ak nemáte, vieme Vám nájsť umiestnenie v Írsku aj bez skúseností, ktoré získate počas Vašej novej práce opatrovateľa v Írsku.

ALHomecare ponúka dlhodobé zamestanie s excelentnými pracovnými podmienkami.

Poskytujeme online tréning o opatrovaní starších zdarma, kde získate potrebné vedomosti ešte pred príchodom do Írska. Rovnako počas Vašej práce v Írsku sa na nás môžete kedykoľvek obrátiť.

Súčasne máme mnoho pracovných miest pre opatrovateľov, takže toto by mohla byť Vaša šanca na veľkú a pozitívnu zmenu vo Vašom živote.

Írsko volá!!!

6 Lapp’s Quay
T12 VY7W Cork
Írsko

Kontakt

Kontaktná osoba: Thomas Quinlan
Tel.: +353877440729
E-mail: poslať životopis
ID: 3801180   Dátum zverejnenia: 2.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Plat vo výške 1600 – 2000 EUR brutto mesačne za odpracovaných 37 až 45 hodín týždenne. Ubytovanie a strava zdarma.Preplatená letenka po prvom odpracovanom mesiaci.