Pracujte ako opatrovateľ/ka seniorov v domácnosti v Írsku (Live-in Carer): Zárobok - 1949-2968 EUR brutto mesačne. Ubytovanie a strava zdarma

Affordable Live-in Homecare

Miesto práce
Írsko
Mzdové podmienky (brutto)
1 949 - 2 968 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V súčasnosti máme viac ako 250 opatrovateľov pracujúcich v Írsku prostredníctvom našej agentúry. Máme viac ako 10 rokov skúseností ako opatrovateľská agentúra a sme hrdí byť agentúrou,ktorá prináša férovosť späť do domácej starostlivosti.

Pracujte ako opatrovateľ/ka alebo zdravotná sestra seniorov v domácnosti v Írsku (Live-in Carer).

Ponúkaný plat je 1949 - 2968 EUR brutto mesačne za odpracovaných 35 až 48 hodín týždenne. Ubytovanie a strava sú zabezpečené zdarma.
ALHomecare je registrovaná írska recruitingová agentúra fungujúca úspešne viac ako 10 rokov. Staráme sa o umiestňovanie opatrovateliek/ov do domácností k seniorom v Írsku. Súčasne máme viac ako 250 spokojných opatrovateliek a opatrovateľov pracujúcich v Írsku a sme veľmi hrdí na služby, ktoré poskytujeme im a tiež írskym rodinám.

Ak Vás táto ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis v anglickom jazyku na: [email protected] alebo nám zatelefonujte na číslo:

+353 877440729

Rovnako organizujeme zoom stretnutia, ktorých organizátorom je Managing Director Tom Quinlan. Zoom strenutie sa koná každý pondelok o 19:00 slovenského času.

Zoom link nižšie:

Join Zoom Meeting

Meeting ID: 848 5865 3285
Passcode: 227347

Pre viac informácií si môžete tiež pozrieť našu webstránku: www.alhomecare.ie

*Poznámka: Ak by ste sa chceli uistiť, že ALHomecare je naozaj dobrá a dôveryhodná agentúra, na vyžiadanie Vám poskytneme kontakty na naše/ich opatrovateľky/ov, ktoré/í sa práve nachádzajú v Írsku, aby ste sa s nimi mohli porozprávať o tom ako sa im páči život a práca opatrovateľky/a v Írsku sprostredkovaná našou agentúrou.

Ponúkame:

1. Plat vo výške 1949 – 2968 EUR brutto mesačne za odpracovaných 35 až 48 hodín týždenne (v závislosti od Vašej úrovne anglického jazyka a skúseností).

2. Ubytovanie, stravu, wifi pripojenie v domácnosti seniora zdarma.

3. Letenku do Írska, ktorá bude preplatená na konci prvého odpracovaného mesiaca.

4. 4 týždne platenej dovolenky ročne. 1-2 dni voľna v týždni.

5. Legálnu pracovnú zmluvu podpísanú pred príchodom do Írska.

6. Online tréningový program o starostlivosti o seniorov zdarma. QQI profesionalny trening- 2 moduly zdarma.

7. Podporu ALHomecare počas celého procesu a umiestnenia.

8. Nájdenie ďalšej práce v Írsku po ukončení prvého umiestnenia v domácnosti seniora.

Informácie o výberovom konaní

Prosím zašlite nám Vaše CV v anglickom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Affordable Live-in Homecare places carers with the elderly all over Ireland. We have been in business for more than 10 years. We are a registered recruitment agency. Currently we have more than 250 carers working in Ireland. We take very good care of our carers and our clients. We have job opportunities every month..so if you are not ready now to come to Ireland, you can stay in contact with us for the future. Our website is www.alhomecare.ie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

opatrovanie seniorov minimálne 1 rok a viac

Naše/i budúce/i opatrovateľky/ia by mali:

1. Mať skúsenosť s opatrovaním staršieho príbuzného či známeho alebo mať profesionálnu skúsenosť ako zdravotná sestra/zdravotný asistent so starostlivosťou o seniorov v zdravotníckom zariadení napríklad v nemocnici alebo sanatóriu pre seniorov a podobne minimálne 1 rok.
2. Mierne pokročilú až pokročilú znalosť anglického jazyka.

3. Najdôležitejšie zo všetkého však je, aby ste boli starostlivá/ý, chápavá/ý, trpezlivá/ý a mali vzťah k práci so seniormi.

Affordable Live-in Homecare places carers with the elderly all over Ireland. We have been in business for more than 9 years. We are a registered recruitment agency. Currently we have more than 200 carers working in Ireland. We take very good care of our carers and our clients. We will stay in contact with you throughout the placement. And when your placement finishes we will find you your next placement. We are here for you...100%
ID: 3532822  Dátum zverejnenia: 5.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 949 EUR/mesiac